Знак якості

Дивіться: будні 12:30

Про програму

Цей безпрецедентний за своєю соціальною функцією проект - єдине на українському телебаченні джерело інформації про якість продуктів і речей, які ми купуємо.

Що насправді ховається за яскравою обгорткою та обіцянками виробників - з'ясовує творча група на чолі з Костянтином Грубичем, лауреатом премії "Телетріумф" 2006 року.

В ефірі "Інтера" проект з'явився у 2007 році. За більш ніж тисячу випусків програми глядачі встигли подивитися з іншого боку на зовсім різні товари - від сметани до лампочок. При цьому правильний вибір допомагають зробити експертні висновки спеціалістів, а не рекламні обіцянки не завжди добросовісних виробників. Саме таких програма і викриває.

У кожному випуску досліджується новий продукт. Відео останніх досліджень завжди можна знайти у нашій відеотеці. Дивіться, вивчайте, дискутуйте!

 

Якщо вас ошукали виробники або ви купили неякісний товар чи незадоволені наданими послугами, "Гаряча лінія" програми "Знак якост" працює для вас цілодобово. Звертайтеся за телефоном: (044) 486 23 05

domstroy-43.ru
comprag-compressor.ru