Про життя

Дивіться: пн - пт 19:05
Виробництво:
"Інтер"
Жанр:
ток-шоу

Про програму

Дивовижне - поруч! Іноді у реальному житті трапляються настільки закручені історії, розвиток сюжету в яких не можуть передбачити навіть найталановитіші сценаристи. Але якщо у кіно все досить часто закінчується хепі-ендом, то для того, щоб впоратися із непростими життєвими обставинами, необхідно активно шукати вихід із ситуації. І, звичайно ж, не завадить конкретна допомога, погляд на проблему з боку і слушна порада.

Ток-шоу "Про життя" - це телевізійний дискусійний майданчик на головному каналі країни, створений для публічного обговорення невигаданих історій з життя за участю їх реальних героїв, а також експертів, очевидців та людей, які мають власну обгрунтовану й авторитетну думку на ту чи іншу проблему: зірок шоу-бізнесу, акторів театру й кіно, спортсменів, соціологів, політиків і простих глядачів.

Мета шоу - не розмірковування на загальні теми, це дослідження конкретних історій, часто дуже емоційний і хвилюючих. Справжня буря пристрастей і думок, аргументів і контраргументів.

Андрій Пальчевський разом із гостями студії  аналізує кожен прецедент, щоб розібратися - як же слід поводитися у подібних ситуаціях, як домогтися правди і правомірних дій. Підсумок кожної програми - це пошук рішень та компромісів, здатних примирити родину, друзів, партнерів по бізнесу.

Реальні люди, правдиві історії, пошук рішення, конкретна допомога.

Ведучий: Андрій Пальчевський

Офіційний сайт проекту prozhittya.com.ua

Як стати учасником

Хочете, щоб Вас нарешті почули? Ваші проблеми, вашу історію... Приходьте до нас. Тут почують і підтримають.

Свою історію можна розповісти, зателефонувавши за телефоном: 0 800 50 50 99

Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів, з мобільного - за тарифами оператора.

Також Ви можете надіслати історію на електонну адресу: prolife@inter.ua

У листі обов'язково вкажіть:

  • ПІБ
  • Місце проживання (країна, населений пункт)
  • Контактний телефон
  • Освіта (соціальний статус)
  • Місце роботи і посада
  • Опишіть Вашу історію