Стосується кожного

Дивіться: будні 18:00
Найближчий ефір: Четвер, 11 лютого 18:05
Найближчий ефір: Четвер, 11 лютого 19:05

У наступному епізоді

Стосується кожного
Перемогти ожиріння. півроку потому
Майже півроку тому 52-річна Ольга Корсун з Сумської області прийшла в студію "Стосується кожного", щоб змінити своє життя. При зрості 165 см Ольга важила 182 кг. Столичний хірург Олександр Тивончук погодився зробити Ользі операцію зі зменшення шлунку.

Про програму

Це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Історії, розказані у студії - це історії про кожного з нас, про наші дії і нашу бездіяльність, про нашу реакцію на події довкола. Це урок особистої відповідальності, активної громадянської позиції та небайдужого ставлення до себе і до людей.

"Стосується кожного" - ток-шоу про нас з вами, - каже ведучий Андрій Данилевич. - Про тих, хто їде на роботу в маршрутці, і про тих, хто їде у справах у престижному автомобілі, про тих, хто живе у спальному районі, і тих, хто живе у заміському особняку. Про бідних і багатих, про успішних і початківців, про тих, хто радіє, і тих, кому потрібна допомога. У програмі "Стосується кожного" ​​я буду не лише модератором дискусії. Я буду запитувати, вислуховувати, заперечувати, дивуватися, перебивати і все це з однією метою - дізнатися істину. І коли разом з фахівцями, експертами, людьми, готовими поділитися своїм досвідом зможемо підвести героя програми до вирішення проблеми або підказати йому вихід з тієї чи іншої ситуації - це буде нашою спільною перемогою".

Продажа шин и дисков. Подбор шин и дисков
kurgan.taganka.biz
Таблица совместимости картриджей. Заправка картриджей
nika-sc.ru
Наркомания, алкоголизм, токсикомания и др. О клинике. Лечение наркомании
put-jizni.ru