Велика політика з Євгенієм Кисельовим

Про програму

Ведучий програми Євгеній Кисельов разом із гостями в студії у прямому ефірі обговорюють найбільш актуальні суспільно-політичні проблеми України.

Основні учасники програми: представники Адміністрації Президента, представники Кабінету Міністрів України; народні депутати ВРУ; керівники різних відомств; представники політичних сил, що не увійшли у нинішній склад ВРУ; соціологи, економічні та політичні експерти; відомі публічні особистості; представники культури, спорту, шоу-бізнесу тощо.

Ток-шоу складається із трьох окремих блоків:

  • "ВІП-гість та журналісти". ВІП-гостем стає ньюзмейкер тижня, який відповідає на запитання ведучого, українських та закордонних журналістів.
  • Круглий стіл, що передбачає винесення на фахове та експертне обговорення актуальної події з соціально-політичного життя держави.
  • Дуель. До дискусії запрошуються по 3-4 гостя з кожного боку. Формат блоку передбачає можливий вихід головних опонентів до трибун та підтримка і доповнення позиції з боку однодумців.

Аудиторія в студії складається з 50 студентів провідних вищих навчальних закладів України. Найкращі студенти не тільки беруть участь як глядачі, але мають можливість вступити в полеміку з відомими політиками, державними діячами та журналістами під час прямого ефіру.

У ток-шоу бере участь Віп-глядач, роль якого відводиться громадським діячам, представникам шоу-бізнесу, працівникам культури. Він має право у будь-який момент вступати в полеміку з гостями студії. Його завдання – бути голосом народу, оцінити хід дискусії зі сторони та висловити своє, неполітичне бачення сказаного в студії.

Докладніше про "Велику політику", форум проекту, відеархів випусків, анонси, новини, фотогалереї - на офіційному сайті Politika.inter.ua

Читайте також