Ювілейний вечір Раймонда Паулса

Ювілейний вечір Раймонда Паулса

Про проект

Велика концертна програма на честь ювілею всесвітньо відомого латвійського композитора, піаніста і володаря найпочесніших звань Раймонда Паулса.

У січні 2016 року маестро виповнилося 80 років. На честь цієї події відбувся великий концерт, в якому взяли участь і перші виконавці його пісень, і ті, хто прийняв від них естафету.

Свій перший колектив - камерний естрадний колектив "Модо" - Паулс створив у 1971 році. У 80-ті роки почалося плідне співробітництво Паулса з відомими поетами: Робертом Рождєствєнскім, Андрієм Вознесенським, Євгеном Євтушенком і Іллею Рєзником. В результаті цього з'явилися пісні, що принесли маестро величезну популярність і любов шанувальників - "Миллион алых роз", "Маэстро", "Вернисаж", "Еще не вечер", "Делу - время". Сьогодні вони так само до вподоби і цікаві людям ХХI століття, як і їх першим слухачам.

У ювілейному концерті маестро візьмуть участь Алла Пугачова, Валерій Леонтьєв, Лайма Вайкуле, Ірина Аллегрова, Філіп Кіркоров, Сергій Лазарєв, Emin, Гліб Матвейчук і багато інших. Але головними зірками цього вечір стануть сам неповторний Раймонд Паулс і, звичайно, його чарівна музика.

Спецпроекти