Творчий вечір Леоніда Агутіна

Творчий вечір Леоніда Агутіна

Про проект

Цієї осені "Інтер" вирішив зробити своїм телеглядачам музичний подарунок - показати кращі концерти фестивалю "Нова хвиля" за всю історію його існування. Починаючи з 9 вересня, щосуботи о 20:30, на глядачів чекає зустріч з улюбленими виконавцями на творчих вечорах Алли Пугачової, Ігоря Крутого, Ігоря Ніколаєва, Леоніда Агутіна та Валерія Леонтьєва. Це той рідкісний випадок, коли у кожному концерті на одній сцені будуть збиратися дійсно усі найпопулярніші зірки, а зі сцени лунатимуть тільки улюблені пісні у несподіваному виконанні!

У суботу, 16 вересня, о 20:30 "Інтер" покаже творчий вечір популярного виконавця, чудового композитора і поета Леоніда Агутіна. Це грандіозне концертне дійство, у якому виступили понад 40 артистів у супроводі оркестру Агутіна "Есперанто". Усі музичні номери виконані і зіграні "вживу". А зірки заспівали хіти, написані Леонідом Агутіним.

У концерті взяли участь Юрій Антонов, Лариса Доліна, Ігор Ніколаєв, Анжеліка Варум, Сосо Павліашвілі, Валерій Сюткін, Андрій Макаревич, Наталія Подольська, Володимир Пресняков, Ані Лорак, Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Потап і Настя, Іван Дорн, Сергій Лазарєв, Поліна Гагаріна, Діма Білан, Інтарс Бусуліс, Домінік Джокер, Ірина Дубцова, Володимир Кристовський, Микола Носков, Нюша, Юлія Проскурякова та інші.

Спецпроекти