Одна родина

Рік:
2013

Про програму

Більше не треба виходити на велику сцену одному! Збирайте своїх близьких та приходьте гуртом на велике змагання співочих сімей! Це шоу, де свої таланти може показати вся родина від малечі до бабусі.  Де улюблені сімейні пісні оцінить зіркове жюрі, а переможця у фіналі оберуть мільйони глядачів! Любите співати всією родиною? Тоді вам до нас!

Правила шоу

Змагання буде проходити у кілька етапів - шість відбірних турів, два півфінали і фінал. Переможців етапів визначатиме зіркове журі та глядачі у студії.  Причому, глядачі голосуватимуть у дуже оригінальний спосіб – за допомогою шумоміру. Творці шоу впевнені, що саме таке голосування найоб'єктивніше, адже шумомір допоможе якомога точніше визначити яскраві емоції і справжній захват, який викличе талант та вокальні здібності тієї чи іншої сім'ї.

У великому фіналі зустрінуться чотири найспівочіші родини України, серед яких буде визначено сім'ю-переможця!

Як взяти участь

Якщо у вашій родині не менше трьох осіб, і кожен з вас вміє і любить співати, - ласкаво просимо до нас! Можливо, саме ваша сім'я виявиться найталановитішою і найспівочішою! Заповнюйте анкету на сайті телеканалу "Інтер" і приходьте на кастинг! Телефони для довідок та консультацій: 0674052671, 0674052657.

Читайте також