Фестиваль "Лайма Вайкуле. Юрмала. Рандеву"

Фестиваль "Лайма Вайкуле. Юрмала. Рандеву"

Рік:
2017

Про проект

"Фестивальне літо" на "Інтері" продовжить Міжнародний фестиваль "Лайма. Рандеву. Юрмала". З 20 по 23 липня знаменита співачка Лайма Вайкуле збере у славетному концертному залі "Дзінтарі" своїх друзів - популярних артистів з усього світу.

На "Рандеву" виступить понад 50 виконавців і колективів. Серед них - британська рок-зірка Кріс Норман (колишній соліст групи Smokie), легенди грузинської сцени Вахтанг Кікабідзе і Нані Брегвадзе, українські зірки - Ірина Білик, Злата Огневич, "Потап и Настя", "Время и стекло", шоу-балет Freedom , а також Валерій Меладзе, Олена Ваєнга, Валерій Сюткін, Валерій Леонтьєв, Леонід Агутін, Володимир Пресняков, Наталія Подольська, Аркадій Укупник, група "А-студіо" та багато інших артистів. Також у фестивалі візьмуть участь зірки світової оперної сцени Хібла Герзмава і Христині Ополайс.

Господині фестивалю вдалося об'єднати на своєму музичному святі зірок різних жанрів і поколінь. Лайма Вайкуле ніколи не боялася експериментів, тому на глядачів "Рандеву" чекає багато сюрпризів - несподівані дуети та тріо, яскраві музичні прем'єри, нове звучання улюблених творів.

Дивіться фестиваль "Лайма. Рандеву. Юрмала" з 20 по 23 липня о 20:30 на телеканалі "Інтер".

Спецпроекти