"Круче всех"

"Круче всех"

Дивіться: Неділя, 1 жовтня 18:30

У наступному епізоді

"Круче всех"
"Круче всех"
На ведучих програми Андрія Доманського та Андрія Данилевича знову чекає випробування вундеркіндами! Читати вірші "з почуттям!" їх навчить п'ятирічний шанувальник творчості Булата Окуджави і Едуарда Асадова Міша Ільїн...

Про проект

У неділю, 10 вересня, о 18:30 на телеканалі "Інтер" - прем'єра унікального для України формату: яскравого, динамічного, видовищного талант-шоу "Круче всех".

Головні герої програми - діти, які володіють унікальними здібностями у найрізноманітніших сферах: від дінозаврознавства та вейкбордингу до балету, таеквондо, астрономії або швидкісного складання кубика Рубіка.

Ведучими програми став несподіваний чоловічий тандем: телеведучі Андрій Доманський та Андрій Данилевич.

Андрій Данілевіч розпитає малюків про особливості, небезпеки, тяготи і радощі нестандартних захоплень. А також - спробує знайти відповідь на питання, що хвилює багатьох батьків: як же виховати юного генія з улюбленої дитини?

Андрій Доманський на собі випробує захоплення героїв програми. Йому доведеться несолодко: ходіння по цвяхах, балетні па біля верстата, асистування під час хімічних дослідів, пошук ящерів у доісторичних джунглях, спаринг з майбутньою зіркою світового боксу... І це - далеко не все!

За задумом авторів програми, шоу "Круче всех" буде цікаве і корисне для всієї родини. Дітям - як енциклопедія захоплень і як мотивація стати крутіше усіх у своєму хобі. А батькам - как нагадування: для того, щоб дитина змогла розвинути свої таланти, їй, у першу чергу, потрібні увага, участь і любов батьків.

У цьому талант-шоу між учасниками немає змагання. Тут немає суддів і немає переможених. Головне завдання проекту - показати, наскільки талановиті наші діти, подарувати їм віру в себе і у нові перемоги. Тому кожен маленький талант після виступу отримає пам'ятну медаль з написом "Круче всех".

Підтримати майбутніх зірок прийдуть зірки, які вже відбулися: відомі спортсмени, музиканти, хореографи - Олександр Усик, Василь Вірастюк, Олег Верняєв, Аліна Бессонова, Андрій Пятов, Дмитро Монатік, Дмитро Шуров, Альона Вінницька, Open Kids, Влад Яма, Вадим Олійник та інші.

Не пропустіть перший випуск яскравого, захоплюючого, повного неймовірних відкриттів і приємних сюрпризів дитячого талант-шоу "Круче всех" у неділю, 10 вересня, о 18:30 на "Інтері"!

Спецпроекти