Готуємо разом

Готуємо разом

Дивіться: щонеділі 9:00
Найближчий ефір: Вівторок, 22 серпня 03:50
Найближчий ефір: Середа, 23 серпня 03:00
Рік:
2014

У наступному епізоді

Готуємо разом
На швидку руку!
Отримати максимум смаку, витративши мінімум зусиль, допоможуть кулінарні експерименти Доманського та Дромова. Їхні страви вразять не тільки швидкістю приготування, але й поїдання...

Про програму

Колись, у нашому дитинстві, не існувало кулінарних телепрограм та Інтернету. Тоді на допомогу господиням приходили книги, газети, журнали, календарі... Наші мами і бабусі вирізали з них рецепти і дбайливо вклеювали у зошит.

Проект "Готуємо разом" - це "кулінарна книга", за допомогою якої кожен може не тільки дізнатися нові рецепти та інформацію про корисні властивості продуктів, але й навчитися готувати "у прямому ефірі" разом з нашим шеф-кухарем і телеведучим. У результаті, глядачі та команда "Готуємо разом" пишуть нову спільну кулінарну книгу про здорову та корисну їжу.

У проекті готують страви з доступних продуктів. Кожен випуск програми розкриває певну тему. Глядач готують разом з ведучими, а фотографіями страв надсилають  на сторінку "Готуємо разом" у Facebook і ВКонтакте, а також діляться там досвідом та рецептами, беруть участь у розиграші цінних призів.

І все це з гумором, адже ведучі - одесити: шоумен Андрій Доманський і один з кращих кухарів України Андрій Дромов.

Дивіться усі випуски на офіційному каналі "Готуємо разом" в Youtube

аренда машины в саратове с водителем цена тут
arendaavto64.ru

Спецпроекти