Лист до Наполеона і наречена Барона - в нових випусках «Речдоку»

Лист до Наполеона і наречена Барона - в нових випусках «Речдоку»

5 березня 2018 | 15:05

На честь чудового весняного свята 8 Березня на «Інтері» - спецпрограмування. Тому цього тижня детективний цикл «Речдок» в ефірі телеканалу вийде тільки у вівторок і середу, 6 та 7 березня.

У вівторок, 6 березня, о 14:50 - прем'єрний випуск «Лист до Наполеона». У лютому 1975 року в Харкові під час поїздки пасажир напав на водія «Жигулів» і поранив його ножем в шию. Автомобіль занесло під колеса самоскида. Пасажир загинув, а водія без свідомості доставили в лікарню. На задньому сидінні розбитої машини знайшли сумку листоноші, в ній - старовинний лист, 7 тисяч рублів і бандероль на ім'я Петренко С.С., саме так звуть потерпілого водія. Усередині посилки виявилися іноземні еротичні журнали. Дружина Петренко повідомила, що ніколи такої поштової сумки у чоловіка не бачила. Загиблого пасажира жінка теж не впізнала. Щоб дізнатися про знайдений старовинний лист, слідчий звернувся до фахівця - професора Файсмана. Чи зможе він наблизити розслідування до розгадки злочину?

О 15:45 в ефірі «Інтера» - ще одна детективна історія «Співавтор фільму». У лютому 1989 року в тунельній балці в Дніпропетровську знайдений труп дівчини: обличчя знівечене, на грудях - рубані рани. У сумочці був паспорт на ім'я Карини Лавриненко - нареченої кримінального авторитета Барона, що втекла від нареченого місяць тому. Імовірно, Карина стала четвертою жертвою маніяка, який орудує в місті. Недалеко від місця злочину знайшли режисерський візир, що належав місцевому режисерові Бойчуку. Як ця річ виявилася на місці злочину і чи пов'язана вона з вбивством?

У середу, 7 березня, о 14:50 глядачі побачать прем'єрний випуск «Гість з минулого». У січні 1975 року в Одесі в одній з квартир виявлено тіло годинникаря Євгена Метрікова. На перший погляд все виглядало так, ніби чоловік загинув у бійці. Але експертиза показала, що причиною смерті стала смертельна доза нітрогліцерину, яку Євген отримав, випивши склянку іноземного віскі під час застілля з невідомим. Крім відбитків пальців жертви, на пляшці знайдений відбиток пальця злодія-рецидивіста Михайла Жигова на прізвисько «Жиган». В ході слідства з'ясувалося, що недавно він теж загинув при схожих обставинах, тільки нітрогліцерин підсипали йому в дорогий коньяк. Дефіцитний коньяк і віскі придбала молода дружина полковника - Дар'я Савенко. Коли слідчі прийшли до неї додому, дівчина повела себе несподівано...

О 15:45 в ефірі «Інтера» - інтригуюча історія «Таємні списки». У лютому 1958 року за будівлею гуртожитку Київського політехнічного інституту студенти виявили мертвим заступника декана хіміко-технологічного факультету Миколу Сича. Хтось побив чоловіка до смерті. Слідчі з'ясували: вбивць було не менше двох. У кабінеті убитого знаходять списки студентів з незрозумілими позначками, а також записку, в якій невідомий призначає зустріч Сичу в тому місці, де його і вбили. Але чи є в списку серед інших прізвища вбивць?

Дивіться на телеканалі «Інтер» 6 та 7 березня о 14:50 та 15:45 нові випуски «речдоками», а відразу після прем'єр - кращі кримінальні історії минулих сезонів!

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти