"Афоня" на "Інтері" зібрав біля телеекранів більше 3 млн глядачів

"Афоня" на "Інтері" зібрав біля телеекранів більше 3 млн глядачів

5 березня 2018 | 13:33

У суботу, 3 березня, о 12:00 телеканал "Інтер" показав знамениту комедію "Афоня". Фільм став лідером слоту і зібрав частку 12,7% по 18+ (Україна), а за аудиторією 18-54 (50+) - 13,1%. Його подивилися 3,3 млн чоловік.

3 березня на "Інтері" було спецпрограмування до 80-річчя від дня народження Борислава Брондукова. У цей день глядачі дивилися кращі фільми за участю відомого актора, нашого земляка. Серед них - комедія режисера Георгія Данелії "Афоня". Добра і смішна історія про непутящого слюсаря-сантехніка Опанаса Борщова вийшла на екрани у 1975 році. Яскраві, колоритні персонажі у виконанні прекрасних артистів - Леоніда Куравльова, Євгенія Леонова, Євгенії Симонової і Борислава Брондукова - відразу ж полюбилися глядачам. У перший рік картина стала лідером прокату - її подивилися більше 62 млн чоловік. "Афоня" - один з тих кіношедеврів, які залишаються актуальними через десятиліття і які глядачі із задоволенням переглядають знову і знову.

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі - Nielsen; моніторинг - Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "Інтер". Дані розраховані для цільових аудиторій 18+ (Україна), 4+ (Україна), 18-54 (50 тис. +). Дані розраховані для доби і слота події за 3.03.2018 (дані Overnight). Дані надані за показниками shr% і cov # (для 4+, Україна). Детальніше за показниками і визначеннями цільових аудиторій у глосарії ІТК

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти