Різдвяні дива в студії "Стосується кожного"

Різдвяні дива в студії "Стосується кожного"

3 січня 2018 | 13:46

У суботу, 6 січня, o 19:00 в ефірі телеканалу "Інтер" – спеціальний випуск "Стосується кожного" під назвою "Різдвяні дива". Протягом року в студії соціального ток-шоу було багато дітей – талановитих, зворушливих і щирих. Вони пережили дорослі труднощі, але все ще по-дитячому вірять у диво. Цього святкового вечора команда проекту та ведучий Андрій Данилевич зроблять усе, щоб дитячі мрії стали реальністю.

14-річний Єгор Лябах загорівся бажанням потрапити до студіъ "Стосується кожного" після того, як побачив програму "Крутий воротар" про однолітка – футболіста Юру Воловича. Єгора, який насилу пересувається після аварії, провідники тричі знімали з потягу Мелітополь – Київ. Історія цього відчайдушного підлітка дуже зворушила ведучого проекту "Стосується кожного" Андрія Данілевича. І він вирішив допомогти хлопчикові здійснити його мрію.

11–річна Анжеліка, героїня програми "Звичка до насильства", як і вся її родина, страждала від агресії з боку рідного батька. Але найбільше дівчинка переживала не за себе, а за брата. А ще через те, що від рук батька загинула улюблена собака. У студії програми "Стосується кожного" дівчинка познайомилася з кінорежисером Олександром Онуфрієвим. Як це знайомство вплинуло на життя Анжеліки і який сюрприз приготував для неї відомий режисер у переддень Різдва?

Героїня програми "В обіймах дочки" – Олена Письмова – після народження дитини перестала ходити. Всі турботи про новонароджену дочку і прикуту до ліжка дружину лягли на чоловіка Олени – Сергія. Чоловік поставив перед собою мету: підняти на ноги дружину... заради доньки. І цього вечора глядачі "Стосується кожного" побачать справжнє диво!

Багатодітна мама і бабуся Наталія Удовиченко у випуску "Прокляття самогубці" розповідала про те, як зовсім маленькі діти в її родині один за іншим намагалися звести рахунки з життям. Ніхто з команди проекту не міг припустити, що продовження цієї моторошної містичної історії зможе стати частиною одного з найбільш життєстверджуючих випусків програми. Наталя та її онуки прийдуть до студії "Стосується кожного" розповісти про те, що сьогодні відбувається в їхній родині.

"В Різдвяну ніч, коли на небі загоряється перша зірка, у кожного з нас в душі спалахує надія на чудо, – каже ведучий програми Андрій Данілевич. – Цього разу ми будемо говорити про виконання обіцянок, які лунали в нашій студії протягом року. І про дивовижні історії, які доводять, що безумовна любов і віра творять справжні чудеса".

Експерти програми: головний редактор телеканалу "Інтер" Антон Нікітін, телеведучий Борис Бурда, психолог Наталія Ломоносова, відомий футболіст Владислав Ващук, ведучий проекту "Речдок" Артем Позняк, режисер Олександр Онуфрієв, співачки Наталя Гордієнко і Анжеліка Рудницька.

Неймовірне різдвяний настрій у студії ток-шоу допоможе створити легендарний "Щедрык" у виконанні артистів Національного хору ім. Г. Верьовки.

Не пропустіть! Святковий випуск "Стосується кожного" – в суботу, 6 січня, в 19:00 на телеканалі "Інтер".

Відеоанонс – https://youtu.be/nVu6f9jfzFw


Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти