"Стосується кожного" підводить підсумки року

"Стосується кожного" підводить підсумки року

27 грудня 2016 | 12:26

Цього тижня суспільне ток-шоу "Стосується кожного" приготувало для телеглядачів "Інтера" одразу дві святкові програми: 29 грудня глядачі побачать випуск "З Куби з любов'ю", а 30 грудня - "Новорічні пригоди".

Програма "З Куби з любов'ю" – це не тільки історія кохання, пошуків та віднайдення. Це - історія великого кругообігу добра, історія підтримки і співпереживання. 25 років тому Івану Діосдадо Сільва Гонсалесу довелося летіти з України додому, на Кубу. Його синові, Вані-молодшому, який залишився з мамою в Україні, було на той час всього три роки... Більше вони не бачилися. Ваня виріс і вирішив сам знайти батька. Це стало мрією його життя. І він звернувся в програму "Жди меня. Україна". Коли в 2014 році молодий чоловік прийшов у студію проекту, тут його вже чекало відеолист від батька і численної кубинської рідні. "Я сподіваюся, що ти можеш мною пишатися, - говорив у цьому видеосообщении схвильований не менше сина Іван Гонсалес. – Приїжджай до нас, в тебе тут багато родичів, ми тебе чекаємо!"

Перешкодою для зустрічі тоді стали велика відстань, дорогі квитки і складна обстановка в обох країнах. Зустрічі з кубинцем чекала і мама Івана - 51-річна Тетяна Бондаренко, яка багато років вірила, що коханий повернеться.

"Це історія про хлопчика, який виріс без батька, але ще це дуже жіноча історія: про маму Івана, яка, як могла, оберігала свою любов, чекала і сподівалася на зустріч, - розповідає ведуча програми "Жди меня. Україна" Жанна Тихонова. - Частково це дуже типова історія, де є любов і обставини, які розлучають, є необхідність прийняти тверде рішення, вибрати між почуттями і обов'язком. Але в цьому випадку рідні душі розділяють тисячі кілометрів, і зустрітися їм не так-то просто. Так, можна було б закрити цю пошукову історію, адже людину знайдено, адреси, скайпы - все є. Але не було самої зустрічі, не було обіймів. Тому ми вдячні колегам з "Стосується кожного" за те, що вони звернули увагу на цей випадок".

Дійсно, історія кохання українки Тетяни Бондаренко і кубинця Івана Гонсалеса не залишила байдужими редакторів, так і весь колектив програми "Стосується кожного". І 29 грудня глядачі "Стосується кожного" стануть свідками несподіваної розв'язки історії кохання довжиною в 25 років!"

Коли маєш справу з щирістю і з щасливими закінченнями складних історій і при цьому відчуваєш себе частиною того, що відбувається, тоді отримуєш свого роду доказ, що трудишся не дарма - говорить Антон Нікітін, головний редактор телеканалу "Інтер", експерт випуску. – Це одна з найпопулярніших програм, які були зняті в студії "Стосується кожного". Вона була непроста. Спасибі всьому колективу за допомогу. Усім людям, які допомагали. Коли чуєш такі історії, дивишся на світ інакше, розумієш, що він не такий, яким нам здається. Він краще. І потрібно просто вміти чекати".

А 30 грудня в ефір вийде програма, в якій буде йти мова відразу про декілька дуже зворушливих і незвичайних історіях, - "Новорічні пригоди".

Весь 2016 рік команда нашої програми працювала зі складними історіями і долями, - каже ведучий програми "Стосується кожного" Андрій Данилевич. - Деякі ми змінювали на краще відразу, деякі герої приходили до нас у студію два, три, чотири рази, наші журналісти і редактори були з ними на зв'язку протягом всього року. Звісно, було непросто, але всі труднощі і складності забуваються, коли бачиш результат. Передноворічний випуск "Стосується кожного", який глядачі побачать в ефірі телеканалу 30 грудня, як раз про це. Про те, скільки людей змогли стати трохи щасливішими, знайшли вихід зі складної і заплутаної ситуації, змогли знайти сили жити і рухатися далі завдяки тому, що їх лихо не залишила байдужими не тільки нас, але і всіх наших телеглядачів".

В цей день в студії програми зберуться герої найяскравіших випусків "Стосується кожного": ті, чиє життя проект вже змінив на краще і хто на власному досвіді переконався, що можна знайти вихід навіть із самих складних ситуацій. 15-річний Олег Андрейченко із Запоріжжя, герой програми "Підлітковий сказ", прославився в мережі відеороликами з небезпечними для життя і здоров'я трюками. Хлопець намагався домогтися популярності, але першими результатами його експериментів стали не тільки лайки в соцмережах, але і обпалені шия і руки. Ведучий програми Андрій Данилевич разом з авторитетними експертами переконував хлопця в тому, що можна вибрати інший шлях для самовираження. Чим сьогодні займається підліток? Як змінилося його життя після виходу програми в ефір?

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти