9 травня на "Інтері" - концерт "Перемога. Одна на всіх"

29 квітня 2016 | 11:28

У День Перемоги, 9 травня, о 20:30 телеканал "Інтер" покаже традиційний великий святковий концерт - "Перемога. Одна на всіх". У цьому році популярні українські артисти виконають найулюбленіші пісні з легендарних воєнних кінострічок - фільмів, які ми дивилися десятки разів, на яких виховувалися. Пісні, які ми знаємо напам'ять. 9 травня вони прозвучать по-новому завдяки сучасним аранжуванням, незвичайним постановкам і унікальним декораціям.

У концерті "Перемога. Одна на всіх" візьмуть участь Ірина Білик, Наталя Могилевська, Loboda, Злата Огнєвіч, Віктор Павлік, Ольга Полякова, Віталій Козловський, Таїсія Повалій, El Кравчук, Марія Яремчук, Олег Вінник, Наталя Бучинська, Сергій Гладир, Alyosha, Міла Нітіч, Ольга Цибульська, Світлана Тарабарова, Іван Березовський, Ольга Ракицька, Макс Барських, гурти "Авіатор", Freedom-jazz, Kadnay і дитячий ансамбль "Парадіз". Ведучі - Анастасія Даугулє та Андрій Доманський.

"Цим концертом ми віддаємо належне нашим ветеранам, - каже Ганна Безлюдна, керівник Inter Media Group. - Для них це важливо, оскільки це традиція всього їхнього життя. І було б неправильно і неприпустимо по відношенню до них, якби в якийсь рік на телеканалі "Інтер" 9 травня не було б концерту до Дня Перемоги. Але і для нас це теж важливо, тому що не можна втрачати точку опори в собі. Є речі, які не можна ставити під сумнів. Починаючи сумніватися, на якомусь етапі людина втрачає себе. Тому 9 травня для мене особисто і для дуже багатьох з нас - безальтернативна точка опори всередині себе. У цьому році на наш концерт приїхали ветерани Великої Вітчизняної з Вірменії, Грузії, Білорусі та Росії! Мільйони людей загинули для того, щоб ми з вами сьогодні тут жили. загинули не лише українці, загинули росіяни, татари, грузини, вірмени, євреї, білоруси і представники інших народів. Ми не маємо права забувати про це ".

Спеціально для концерту "Перемога. Одна на всіх" художники-постановники створили незвичайні декорації. Для оформлення номерів використовували проекційну 3D сітку. Вперше ця технологія застосовується саме для телевізійної зйомки. Для кількох постановок був відтворений у реальному розмірі справжній вагон поїзда часів війни. Дуже символічним був початок концерту: під пісню "Десятый батальон" у виконанні Світлани Лободи з цього вагона на сцену вийшли ветерани. За задумом режисера-постановника концерту вагон уособлював перший поїзд із солдатами-переможцями, який прибув у 1945 році на Білоруський вокзал у Москві. Виконавиця "Смуглянки" Наталя Могилевська виїжджала на сцену на військовому ретро-автомобілі, а в номері Дмитра Тодорюка з "Авіатора" на пісню "Минута тишины" був використаний справжній пліт. У постановках застосовувалися й інші незвичайні спецефекти. Так, для номера Злати Огнєвіч на пісню "Вечная любовь" використовували ефект, який називається "танець тканини", коли спеціальна тканина буквально літає над сценою. Був на сцені і дощ, і гойдалки, і живі голуби... Дуже зворушливим вийшов фінал концерту: під пісню "День Победы" на сцену вийшли всі артисти з портретами родичів-фронтовиків, а глядачі в залі підняли фотографії своїх близьких, які воювали у найстрашнішій війні в історії людства.

Не обійдеться в цьому концерті і без музичних сюрпризів. Уперше глядачі побачать і почують телеведучого Андрія Доманського в якості виконавця серйозної ліричної пісні! Він заспіває під гітару "Нас не нужно жалеть" з телефільму "Циган". Вперше дуетом виступлять Наталя Бучинська і Сергій Гладир. Вони виконають пісню "На всю оставшуюся жизнь" з однойменного кінофільму.

У перших рядах глядацького залу сиділи ветерани, які підспівували виконавцям, повторюючи слова улюблених пісень. Іноді на їх очах з'являлися сльози, а деякі навіть підходили до сцени, щоб особисто подякувати артистам за подаровані емоції.

"З кожним роком все складніше зібрати на концерт ветеранів, - каже ведуча Анастасія Даугулє. - Їх все менше і менше. Їм все складніше не те що виступати, просто виходити з дому... Вони намагаються триматися, але їм важко. І тому так важливо в День Перемоги приділити їм особливу увагу, огорнути теплом і повагою. У цьому році в концерті до Дня Перемоги ми робимо акцент на "ожилих" піснях з художніх фільмів про війну. Тих легендарних фільмів і пісень, які всі ми знаємо і які саме сьогодні виглядають і слухаються зовсім по-новому. Поняття "борг", "честь", "відвага", "мужність", "подвиг" нині знайшли інший, драматично-співзвучний часу сенс. І ми спробували відчути цей воєнний пісенний фонд по-новому".

Залишити коментар Коментарі (9)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Браво всем, кто принимал участие в организации и проведении концерта. Без пафоса и надрыва. Очень сердечно, тепло, трогательно. И вместе с тем, стильно. Лене Коляденко, как режиссеру, особая благодарность.

Koleganka 10.05.2016, 00:07 відповісти

Лучший канал!!! Молодцы Вы единственные которые почтили наших ВЕТЕРАНОВ!!!! Так держать!!!!!!!!!!!!,

ukrelit 09.05.2016, 23:22 відповісти

Хочется отметить, что в последние годы, именно 9 мая, не наблюдаю рекламу на Интере и это очень правильно! Какое уважение Вы выказывает нашим ветеранам! Вы - большие молодцы!

Irina83 09.05.2016, 23:19 відповісти

Интер лучший канал Украины! Респект каналу за день ПОБЕДЫ. Позор Президенту Страны за предательство ВЕТЕРАНОВ!!! Память не возможно затмить. Декоммунизация не должна косаться ВЕЛИКОЙ ПОБЕДЫ. СЛАВА ВОИНАМ ОСВОБОДИТЕЛЯМ!!!

ukrelit 09.05.2016, 23:15 відповісти

Спасибо Вам большое! Благодарна вся моя семья за то что помните и не даете забыть в такое тяжёлое время! Смотрели Интер сегодня с самого утра, не хотелось отходитьот от экрана телевизора! Постоянно наворачивались слезы...Именно Вы не дали "забыть" этот праздник со слезами на глазах. Огромное Вам спасибо!

Irina83 09.05.2016, 23:14 відповісти

Замечательный концерт, огромное спасибо. Интер-лучший канал Украины! С Днём победы!

Putrinan 09.05.2016, 23:03 відповісти

Спасибо за прекрасный концерт. С Днем Победы!

Shooper 09.05.2016, 22:52 відповісти

Интер, браво!!! Спасибо за такой чудесный концерт!

Valeria_Vitvitskaya 09.05.2016, 22:49 відповісти

Интер, спасибо вам большое за концерт! Порадовало все - от исполнителей до ведущих и постановок номеров. Спасибо, что чтите память героев Великой Отечественной войны. Это особенно важно В НАШИ ДНИ! P.S. отдельная благодарность за некоторые слова в сценарии, сценаристам - Пулитцеровскую премию в студию:)

lora_lemeschuk123 09.05.2016, 22:30 відповісти

Спецпроекти