Телеканал "Інтер" звертається до Президента України Петра Порошенка з проханням захистити телеканал від тиску

Телеканал "Інтер" звертається до Президента України Петра Порошенка з проханням захистити телеканал від тиску

25 лютого 2016 | 15:15

Шановний пане Президенте! 

Телеканал "Інтер" звертається до Вас як до гаранта Конституції України та просить втрутитися в ситуацію, пов'язану з подіями, що відбулися сьогодні біля будівлі телеканалу.

Сьогодні, 25 лютого, близько 10 години ранку група осіб, яка назвалася представниками різних громадських організацій, зокрема "Цивільним корпусом "АЗОВ", чисельністю близько 50 осіб, оточила будівлю телеканалу, блокувавши виїзди і в'їзди. Внаслідок чого було зірвано роботу знімальних груп, які повинні були виїжджати на зйомки. Співробітники телеканалу не мали змоги потрапити на роботу. Блокування роботи телеканалу здійснювалося понад дві години. 

Крім того, особи, котрі брали участь у блокуванні роботи телеканалу, намагалися проникнути на територію "Інтера", кидали на територію телеканалу будівельне сміття, розмалювали будівлю телеканалу чорною фарбою. Співробітники правоохоронних органів, котрі прибули на місце подій, не перешкоджали блокуванню роботи телеканалу.

Вважаємо, що такими діями особи, які блокують роботу телеканалу, чинили психологічний тиск на співробітників телеканалу. 

Просимо Вас не залишити цю ситуацію без уваги та сприяти недопущенню блокування роботи найбільшого в країні телеканалу, дати правову оцінку події. Вважаємо, що подібні факти тиску на ЗМІ не є припустимими у правовій державі.

Залишити коментар Коментарі (9)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Нужно, чтобы этих вандалов обязали выплатить материальный ущерб, чтобы другим бездельникам неповадно было

massante82 26.02.2016, 16:06 відповісти

Посадить в тюрьму все этих ушлепков "АЗОВ"! Идиоты тупые!

shmit27 26.02.2016, 13:26 відповісти

Михаил Мытник (Черкасская обл.) / Я как постоянный поклонник и телезритель телеканала "ИНТЕР" расстроен тем, что на телеканал и работников телеканала оказывается давление поетому щитаю ето недопустимым в нашей стране. Некоторые граждане считают телеканал пророссийским. По моему мнению телеканал "ИНТЕР" был есть и будет проукраинским всегда!

Mihail456 26.02.2016, 01:48 відповісти

Удачи вас в поиске правды.
Только у нас сейчас все равно в 30х годах прошлого столетия(

leko 25.02.2016, 18:18 відповісти

Обєктивно, ваш канал вже давно є чимсь просто відверто жахливим. В Вас немає що дивитись! Набір Російських серіалів Жахливої якості, нереально жахливої. А як можна дивитись Ваші проросійські новини!? Забув коли чув на Каналі Украйнську мову. Це тре звертатись до президента щоб вас закрити а не щоб захистити! Атстой а не канал а Ваше звернення це сміх, ви краще подивітся на реакцію людей на вас і позвільняйтесь всі!

Zintar 25.02.2016, 16:22 відповісти

А что ж вы занимаетесь мазохизмом? Смотрите и смотрите эти жахливi сериалы и новости? Не жалеете себя...)

leko 25.02.2016, 18:16 відповісти

Sory, but I do not speak Russian, Ukrainian and English only. It happened in school that did not teach, but nowhere to learn more. Maybe you speak English?

Zintar 25.02.2016, 20:30 відповісти

Может и говорю. И на украинском тоже) Можете отвечать на каком хотите.
Или вы сейчас делаете вид, что не понимаете меня? Тогда как вы можете оценивать работу канала, если не понимаете о чём там говорят?)

leko 25.02.2016, 23:52 відповісти

Ти хвора людина) Йди лыкуйся))))

shmit27 26.02.2016, 13:24 відповісти

Спецпроекти