Офіційна заява телеканалу "Інтер"

Офіційна заява телеканалу "Інтер"

23 лютого 2016 | 17:11

Телеканал "Інтер" обурений інцидентом, що стався в прямому ефірі програми "Подробиці тижня" від 21 лютого 2016 року. Телеканал заявляє, що не має ніякого відношення до виробництва даної програми. Дана програма, як і весь інформаційний продукт, що виходить в ефірі телеканалу "Інтер", виробляється компанією "Національні інформаційні системи".

Угода між телеканалом "Інтер" і компанією "Національні інформаційні системи" передбачає, що телеканал "Інтер" не має відношення до виробництва, визначення і планування тем і не відповідає за зміст програм "Чорне дзеркало", "Новини", "Подробиці", "Подробиці тижня". Крім цього, згідно з угодою, "НІС" самостійний і в здійсненні кадрової політики. Компанія "НІС" на власний розсуд і без узгодження з телеканалом "Інтер" здійснює підбір ведучих, редакторів, кореспондентів, іншого творчого і технічного персоналу для всіх програм, які вона виробляє.

Відповідно, заявляємо, що випусковий редактор програми "Подробиці тижня" Марія Столярова є співробітником компанії "НІС" і ніколи не працювала на телеканалі "Інтер". І телеканал не може нести відповідальність за дії осіб, які не є його працівниками.

Відповідно до угоди, "НІС" самостійно і в повній мірі відповідає за відповідність створених програм загальноприйнятим стандартам якості і вимогам законодавства України.

У свою чергу, телеканал "Інтер" вважає категорично неприпустимим те, що в ефірі прозвучала нецензурна лексика. І покладає повну відповідальність за те, що сталося на ТОВ "НІС", оскільки технологія прямого ефіру не дає каналу оперативної технічної можливості усувати помилки виробників програм.

Телеканал звернувся до ТОВ "НІС" з претензією і вимогою роз'яснення інциденту і гарантією того, що подібне більше не повториться в ефірі.

Залишити коментар Коментарі (3)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Хочется надеяться, что данный инцидент ускорит создание информационного канала и как следствие их уход с канала Интер...циничные ведущие и такие же корреспонденты, непрофессиональные крымские журналисты или просто любители

massante82 24.02.2016, 20:49 відповісти

Как обычно, наглая циничная чушь!
1. Либо пусть канал делает свой продукт сам, либо пусть отзывает свою лицензию, которую давали Интеру, а не какой-то теневой неизвестной компании. А то оч.хитро устроились - показываем что хотим, но при этом ответственности не несём!!!
2. Не надо рассказывать сказки - в любом случае прямой эфир идёт с задержкой в несколько минут, для предотвращение непредвиденых ситуаций. Вам это прекрасно известно.

Flexor 24.02.2016, 13:18 відповісти

2. Не несите, пожалуйста, бред. Прямой эфир идёт в прямом эфире. Если вам этого не известно, то вы тем более не имеете права передёргивать факты.

astan 24.02.2016, 18:35 відповісти

Спецпроекти