До 70-річчя великої Перемоги телеканал "Інтер" готує низку унікальних спецпроектів і масштабний святковий концерт, а також знімає рекламу з ефіру

8 травня 2015 | 10:16

9 травня - особливий день для всіх нас і для мільйонів глядачів телеканалу "Інтер" - День Перемоги у страшній, кривавій війні, що сколихнула весь світ. Це пам'ятний день Перемоги наших батьків, дідів, наших героїчних мам і бабусь, наших предків - адже у кожній сім'ї є ті, хто пішов на фронт битися проти німецько-фашистських загарбників. І ті, хто не побачив Перемогу 9 травня 1945, але віддав за неї своє життя.

Цього року до 70-річчя Дня Перемоги "Інтер" ініціював кілька соціальних акцій, які отримали широкий громадський резонанс - "Ніхто не забутий", "Наш полк". А в ефір телеканалу в цей день вийдуть спецпроекти - марафон "Наша Перемога", спецпроект "День Перемоги. Повернення", спеціальний випуск "Жди меня". Зустрічі Перемоги", святковий концерт "Перемога. Одна на всіх" - як данина пам'яті, поваги та подяки тим, хто став на захист нашої землі в тій війні.

Також 9 травня, в день спеціального програмування, на телеканалі "Інтер" будуть зняті всі рекламні блоки на честь свята - 70-річчя Дня Перемоги.

9 травня з самого ранку, з 7:00, у прямому ефірі телеканалу "Інтер" - марафон "Наша Перемога". У марафоні ми розповімо і покажемо, яким було 9 травня 1945 року в Києві, Харкові, Одесі, Берліні та Відні. Емоційні і зворушливі спогади очевидців - фронтовиків, "дітей війни" - і реконструкція епохальних історичних подій 70-річної давнини, відтворених ведучими телеканалу "Інтер". Також ми розповімо про події на фронті і в тилу, про життя на окупованих територіях і про "табори смерті", про дивовижні історії кохання і мужність тих, хто воював у підпіллі, про улюблені пісні воєнних років, про листи з фронту, які знайшли своїх адресатів через багато років. Розповімо про людей Перемоги - ветеранів, інтерв'ю з якими нам пощастило записати. Ведучі марафону "Наша Перемога" - Анастасія Даугулє і Роман Кадємін.

А о 20:30 "Інтер" покаже масштабний святковий концерт власного виробництва "Перемога. Одна на всіх". Ідею концерту підказав сценаристам "Інтера" всенародно улюблений фільм Леоніда Бикова "В бій ідуть лише старі". З пам'ятних фінальних кадрів цієї картини і починається концерт - головні герої фільму мріють про той день, коли закінчиться війна, і кращий симфонічний оркестр "вріже" "Смуглянку". Ту саму "Смуглянку" та інші легендарні пісні воєнних і післявоєнних років виконають найпопулярніші українські артисти різних поколінь. Ведучі концерту - Анастасія Даугулє та Андрій Доманський.

Коментує керівник Інтер Медіа Груп Ганна Безлюдна: "70-річчя великої Перемоги ми повинні відзначити гідно. Ця Перемога - одна з найважливіших подій в історії нашої країни. Це святе свято. Так виховували нас наші батьки, наші дідусі і бабусі, і ми повинні передати цю пам'ять наступним поколінням. У мене два діда воювали в Червоній армії, тому я знаю, що таке війна, за розповідями моїх рідних. Такі особисті історії про війну є в кожній родині. Під час концерту "Перемога. Одна на всіх", коли на сцені звучали військові пісні, багато глядачів у залі плакали, напевно, у цей мить вони згадували історію свого діда чи бабусі, відчували те, що пережили мільйони людей. Ми дуже вдячні, що всі українські артисти, яких ми запросили брати участь у концерті, підтримали наш концерт. Вони - це вже, напевно, четверте повоєнне покоління, але в кожну пісню вони вкладали душу, щиро переживали її на сцені зі сльозами на очах. І 9 травня відчуття свята, відчуття спільної перемоги - це дуже важливо для нас всіх, незалежно від віку".

Залишити коментар Коментарі (1)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Молодці! Дуже дякую. Дяуцю за програми, за концерт, за всю ту працю, яку Ви дуже талановито робите. Так тримати! З найкращіми побажаннями!

ok17sana 10.05.2015, 13:13 відповісти

Спецпроекти