Марія Машкова навчить "Жити далі"

13 листопада 2013 | 12:29

У понеділок, 18 листопада, о 20:30 на телеканалі "Інтер" відбудеться прем'єра 12-серійної гостросюжетної мелодрами "Жити далі". В основі сюжету серіалу - історія жінки, яка допомагає людям подолати життєві труднощі. У головній ролі - Марія Машкова. Також у картині знімалися Катерина Васильєва, Євген Стеблов, Ірина Купченко, Петро Касілов, Юрій Батурин, Володимир Єпіфанцев та інші.

Дивіться серіал "Жити далі" на телеканалі "Інтер" з понеділка по четвер о 20:30 (у понеділок - три серії, вівторок - одна, середа, четвер - по дві)

Сюжет

Серіал "Жити далі" - це історія молодої жінки Віри, яка враз втрачає високооплачувану роботу у банку, кохану людину і рідну сестру. Після такого вона вирішує кардинально змінити своє життя і влаштовується працювати в агентство по догляду за хворими людьми. Кожна серія - це історія чергового підопічного Віри, історія подолання людьми важких життєвих ситуацій. Незважаючи на складні обставини, герої серіалу знаходять у собі сили не падати духом і намагаються гідно пройти через усі випробування, які випали на їхню долю, щоб жити далі...

Чуже горе допомагає Вірі переоцінити власне життя і зрозуміти, що усі її нещастя - невипадкові...

Факти

  • Зйомки серіалу "Жити далі" проходили у Москві та Московській області.
  • Актриса Марія Машкова виконала у серіалі одразу дві ролі - головну героїню Віру та її сестру-близнючку Олену. "Мені було дуже цікаво грати близнюків - схожих зовні, але різних за характером. Довелося пофантазувати на тему роздвоєння особистості, - каже Марія Машкова. - Така роль - це експеримент, виклик для будь-якого артиста".
  • У серіалі підібрався дуже хороший акторський склад - навіть другорядні ролі виконують актори першої величини - Катерина Васильєва, Євген Стеблов, Ірина Купченко, Петро Касілов, Юрій Батурин та інші.
  • Одного з пацієнтів головної героїні грає Володимир Єпіфанцев. Цікаво, що роль дружини його персонажа виконує справжня дружина актора - Анастасія Веденська.

Жанр: гостросюжетна мелодрама
Кількість серій: 12
Рік створення: 2013
Країна: Росія
Виробництво: Кінокомпанія RWS
Продюсер: Юрій Сапронов
Автори сценарію: Ірина Ревякіна, Серік Бейсеуов
Режисер-постановник: Нурбек Еген
Оператор-постановник: Дмитро Єрмаков
Художник-постановник: Денис Ісаєв
У ролях: Марія Машкова, Кирило Кяро, Юрій Батурин, Петро Красилов, Володимир Єпіфанцев, Віталій Кіщенко, Катерина Васильєва, Анастасія Веденська та інші.

Залишити коментар Коментарі (4)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Спецпроекти