Мітяй презентував свої "Байки..."

Мітяй презентував свої "Байки..."

7 лютого 2012 | 17:31

У п'ятницю, 10 лютого, о 20:30 на телеканалі "Інтер" стартує новий народний серіал від творців "Сватів" - "Байки Мітяя" (виробництво - "Студія Квартал-95"). Але близьким людям і журналістам Мітяй вирішив розповісти свої байки на кілька днів раніше. З цієї нагоди у понеділок, 6 лютого, в ресторанчику з колоритною назвою "Підшофе" (де ж ще може збирати друзів балагур й вигадник Дмитро Буханкін) відбулася презентація серіалу за участю його творців та акторів. Гостей зустрічали виконавець головної ролі Микола Добринін, режисер Олексій Кирющенко, продюсер Андрій Яковлєв, креативний продюсер та сценарист Андрій Ільков, актори Олександр Ігнатуша (роль - дільничний Олексійович), Віктор Андрієнко (роль - голова колгоспу) та Олександр Данильченко (роль Мітрич). Ведучим вечора виступив автор "Студії Квартал-95" Артем Михайличенко.

Одразу з порогу гості вечора опинялися у загадковому світі фантазій Мітяя. Стіни були завішені плакатами героя серіалу в різних іпостасях - пожежника, рок-зірки, лікаря, фермера, комісара поліції, парфумера, школяра... А на столах усіх чекали традиційні українські частування, серед яких сало, соління, і звісно ж "хреновуха" (без неї фантазія Мітяя була би не такою багатою). "Винуватці" урочистостей жартували, веселилися й веселили усіх довкола і, звичайно ж, розповідали байки і про "Байки Мітяя".

- Коли я починав зніматися в цьому серіалі, я навіть собі уявити не міг, яку купу професій мені доведеться опанувати, - зізнається Микола Добринін. - Крім того, заради цієї ролі мені довелося кинути пити, палити, і почати серйозно займатися спортом. Тому що в цьому серіалі мені довелося бігати, стрибати, виконувати всілякі трюки, "приборкати" усі види транспорту, забути про страх перед тваринами (крокодилами, страусами, удавами, ігуанами) і при цьому спати по дві години на добу. Але я все це витримав завдяки такій чудовій знімальній групі. На майданчику ми були всі, як одна сім'я. Повірте, таке рідко буває.

- Виконавець головної ролі Микола Добринін - це справжня знахідка для серіалу. Тут йому довелося зіграти 60 різних образів, і кожен з них він зіграв по-різному, - каже режисер Олексій Кирющенко. - Тут він трохи Висоцький, там він трохи Нікулін. Він автоматично змінюється, часом навіть тоді, коли ти його про це не просиш. Мене вчили, що у актора не повинно бути шкіри: "дмухнеш - боляче". Ось у Добриніна це є.

А от Олександр Ігнатуша цінує у Миколі Добриніну не стільки акторські здібності, скільки людські якості. Справа в тому, що під час зйомок він врятував його життя в прямому сенсі цього слова - витяг з-під коліс бобика, який зірвався з закріплених тросів і покотився на актора.

- Добриніна я буду пам'ятати все життя. Спасибі Миколі Миколайовичу, що під час зйомок першої серії він врятував мені життя, - сказав Ігнатуша. - Привіт йому передавали всі мої родичі і вся українська громадськість. А що стосується серіалу... У мене великий досвід роботи в кінематографі, але не збрешу, якщо скажу, що в такому справжньому кіно я знімався вперше. Хоча начебто жанр не серйозний, начебто якісь короткометражки, мовляв, ну що там робити - швиденько пику скривив і готово. Але це дуже кропітка робота. Це був щасливий період. Щаслива зустріч з матеріалом, з чудовою драматургією, з чудовими партнерами, зі знімальною групою. Режисер від нас вимагав не брехати. А оскільки це комедія, то всі у "Байках Мітяя" клеять дурня по-справжньому. Я з нетерпінням чекаю 10 числа, усіх родичів вже попередив, для мене це, мабуть, найбільш очікувана прем'єра за все моє довге кінематографічне життя.

- У цьому серіалі є світ - він створений Олексієм Кирющенком, усіма акторами та знімальною групою. Цей світ настільки добрий, яскравий, що там хочеться жити й жити, - поділився враженнями про картину Віктор Андрієнко.

Телеглядачі отримають можливість зануритися у світ фантазій Дмитра Буханкіна вже 10 лютого (щоп'ятниці о 20:30 на телеканалі "Інтер"). А от гості презентації вже змогли подивитися першу серію "Байок Мітяя" і насолодитися розповідями й пригодами кучугурського вигадника. Сміялися від душі усі - і журналісти, і актори, і навіть продюсер та режисер. Крім того, всі присутні стали свідками народження нової естрадної зірки - Мітяй заспівав і навіть продемонстрував свій перший музичний кліп. Слідкуйте уважно за серіалом "Байки Мітяя" - з Дмитром Буханкіним сумувати немає коли!

Залишити коментар Коментарі (3)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Байки Митяя на много хуже Сватов.Пресные и не интересные.Шутки плоские,музыка дешёвая.Три серии посмотрела----больше терпения не хватает.

Kristinella 13.02.2012, 14:52 відповісти

Спецпроекти