"Великий бокс" на "Інтері"

24 січня 2012 | 11:50

З 4 лютого на телеканалі "Інтер" стартує цикл спецпроектів "Великий бокс".

"Великий бокс" - це прямі трансляції боксерських поєдинків, а також включення зі студії з коментарями від експертів та відомих персон у боксерському світі. Організатором поєдинків виступить промоутерська компанія "К2 Promotions", заснована у 2005 році братами Кличками. "Великий бокс" - це поєдинки за участю легенд світового боксу, самих Володимира та Віталія Кличків, а також вихованців "К2 Promotions" - відомих українських боксерів В'ячеслава Узєлкова, Макса Tiger Бурсака і Заура Байсангурова.

Ведучий програми "Великий бокс" - Роман Кадємін, ведучий "Спорту в Подробицях" ("Інтер"). Коментує боксерські поєдинки - Володимир Гендлін.

Сергій Долбілов, керівник редакції документальних та спортивних проектів, "Інтер":

"Великий бокс" для головного каналу країни вкрай важливий, адже бої за участю Віталія та Володимира Кличків - це без перебільшення спортивні події світового масштабу, а поєдинки їхніх вихованців - нової еліти українського боксу - завжди привертають величезну увагу глядачів. Ми покажемо, як мінімум, чотири бої за участю братів Кличків, два з яких вже найближчим часом. 18 лютого Віталій битиметься з Дереком Чісорою, а 3 березня Кличко-молодший б'ється з Жаном-Марком Мормеком, це буде той самий бій, перенесений з грудня минулого року через травму Володимира.

Окрім боїв Кличків "Інтер" покаже серію поєдинків за участю боксерів промоутерської компанії "К2 Promotions". Їх рівень значно виріс у порівнянні з минулими роками. В'ячеслав Узєлков, Заур Байсангуров і Макс Tiger Бурсак - ці три спортсмени вже впритул підійшли до боїв за звання Чемпіона світу.

В'ячеслав Узєлков широко відомий глядачам не тільки як боксер, але й як публічна персона, учасник низки телевізійних шоу. Його бій з Едуардом Гуткнехтом за звання чемпіона Європи відбудеться 4 лютого. 10 березня "Інтер" транслює бій за участю Заура Байсангурова, перший поєдинок на найвищому рівні для боксерів "К2 Promotions". Це - справжня битва за звання Чемпіона світу за версією WBO з дуже серйозним суперником з Чехії - Лукашем Конєчни.

Макс Бурсак цього року також вийде на бої за звання Чемпіона світу за версією WBO з найсильнішими боксерами. Ще не відома точна дата, можливо, це буде квітень, а сам чемпіонський бій Бурсака відбудеться восени.

Крім прямих трансляцій самих боїв ми плануємо студійні програми "Великий бокс" із залученням відомих й авторитетних фігур в боксерському світі, таких як Микола Валуєв, Шеннон Бріггс. І, звичайно ж, шанувальники боксу побачать традиційні для "Інтера" документальні фільми про наших боксерів та їхніх суперників".

Відкриє "Великий бокс" на "Інтері" бій між В'ячеславом Узєлковим (25-1, 16 КО) і чемпіоном Європи у напівважкій вазі німцем Едуардом Гуткнехтом (22-1, 9 КО), який відбудеться 4 лютого у Франкфурті (Німеччина).

Залишити коментар Коментарі (4)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Льюблю дивитися бокс

Андрій 24.01.2012, 19:28 відповісти

Спецпроекти