"Студія Квартал-95" і телеканал "Інтер" вп'яте б'ють тарілки зі "Сватами"

26 квітня 2011 | 14:23

Сьогодні в Москві били тарілки. Така кіношна традиція передувала початку зйомок п'ятої частини комедійного серіалу "Свати". Попередні серії виявилися успішними, тому телеканал "Інтер" та "Студія Квартал - 95" вирішили продовжити смішити глядачів. Жарти нові, а актори старі, вже відомі - Федір Добронравов, Тетяна Кравченко, Людмила Артем'єва та Микола Добринін.

Батьки і діти - це одвічний конфлікт поколінь. Але коли під одним дахом збирається ще свекруха зі свекром і теща з тестем виходить і зовсім гримуча суміш.

Акторам буває навіть вигадувати нічого не потрібно. Згадуй, як ведуть себе вдома друзі, от і образ готовий, наприклад, тестя. Сварливого, люблячого випити, але завжди іронічного і доброго.

- У мене так, як Іван Бутько, живе пів-Таганрога, в якому я народився, - каже Федір Добронравов. - Ось так само живуть. Це мої друзі. Я у того небагато характеру відщипнув, у того, й такий собі збірний образ вийшов "Іван Бутько".

Сюжет тримається на протистоянні: з одного боку, батьки дружини з села, з іншого, тато і мама глави сімейства - типові міські інтелігенти. Жартувати над такими родичами можна вічно, ось іронії і вистачає вже на п'яту частину серіалу.

Тарілка розбита, перші сцени зіграні, а з ними з'являються нові пригоди і несподівані сюжетні повороти. Наприклад, улюблена внучка Женя в нових серіях подорослішає, і стане готом: носить чорне, фарбується в чорне і не грішить чорним гумором.

- У мене дочка в її віці 14 років теж захоплювалася ось цими, готами, - розповідає Тетяна Кравченко. - Субкультура, або як вона це називала. Вона теж фарбувалася у чорний колір, забарвлення бойове, шила собі такі спідниці, я собі особисто це переживала. Потім пройшло, слава богу.

Дорослу Женечку тепер грає чотирнадцятирічна киянка Аня Кошмал, для якої роль у "Сватах" стане дебютом. У перший же день  вся знімальна група зуміла знайти з нею спільну мову, а режисер Едуард Радзюкевич, відомий своєю роботою над ситкомами "Моя прекрасна няня", "Татусеві дочки", "Хто в домі господар", "Крок за кроком", був приємно здивований її акторською грою.

Всіх сценарних секретів знімальна група не розкриває, але обіцяють, що буде, як і в попередніх сезонах, весело і завзято. Кожен зможе згадати себе в тих чи інших ситуаціях.

За словами кореспондента ТК "Інтер" Веніаміна Трубачова, незважаючи на те, що перші дублі записали в Москві, основну частину сімейної епопеї знімати будуть в Києві все літо. Потім тривалий процес монтажу, і восени глядачі телеканалу "Інтер" зможуть побачити нові серії улюбленого фільму.

Залишити коментар Коментарі (3)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

ура сваты 5 будут осенью

9178 08.05.2011, 22:14 відповісти

Спецпроекти