Будинок, який збудував "Квартал"

Будинок, який збудував "Квартал"

31 січня 2011 | 14:26

Телеканал "Інтер" та "Студія Квартал-95" представляють новий проект вихідного дня - "Неділя з Кварталом-95". Відтепер недільні програми та фільми на "Інтері" телеглядачі дивитимуться у компанії квартальників - Олени Кравець, Жені Кошового, Юри Крапова, Юзика (Юрія Корявченкова), Степана Казаніна, Дениса Манжосова та Сашка Пікалова.

"Неділя з Кварталом-95" виходитиме щонеділі з 9-00 до 18-00. Прем'єра відбудеться 13 лютого.

"Це будуть включення з будинку, який побудував "Квартал", між програмами та фільмами недільного ефіру", - розповідає автор сценарію Сергій Шинарук.- "Наші хлопці абсолютно різні і живуть своїм життям, але неділю проводять як всі звичайні телеглядачі, - прокидаються, роблять зарядку, готують сніданок, ходять по магазинах, приймають гостей і... дивляться телеканал "Інтер". І, звісно ж, мають свою думку з приводу недільних "інтерівських" програм та фільмів".

Для зйомок "Неділі" були збудовані декорації у вигляді двоповерхового будинку. На другому поверсі знаходяться спальні, а на першому - кухня й вітальня з білим роялем і диваном. Протягом вихідного дня наші семеро ведучих разом зі своїми гостями - відомими людьми - будуть активно обговорювати теми кіно, моди, шопінгу, смачної їжі, здоров'я та спорту. Окрім самих квартальників у будинку житимуть ще й два "квартиранта". Це відомий російський музикант, композитор, актор і телеведучий Левон Оганезов - саме він і стане музикувати на роялі, і популярний телемандрівник Павло Любимцев, які поділитися не вигаданими історіями своїх мандрів.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти