Пряма трансляція на "Інтері" футбольного матчу Україна-Бразилія привернула увагу нових глядачів

12 жовтня 2010 | 13:13

У понеділок, 11 жовтня, о 21:30 на телеканалі "Інтер" відбулась пряма трансляція з міста Дербі (Англія) футбольного матчу національної збірної України проти збірної Бразилії. Трансляція матчу зібрала частку 18,4%, за аудиторією 18 років і старше (міста 50+), рейтинг склав 6,8%.

Під час трансляції матчу Україна-Бразилія "Інтер" за своє цільовою аудиторією лідирував у слоті:

5,0

Поступово глядачі збирались на матч і останні хвилини гри бачив кожен четвертий глядач у віці 18 років і старше.

Окрім того, трансляція привернула увагу вболівальників, які зазвичай не дивляться телевізор у цей час, підвищивши рейтинг загального телеперегляду у слоті до 36,7% при середньому рівні у 33,7%.

Матч закінчився перемогою збірної Бразилії з рахунком 0:2.

- Збірна Бразилії – п'ятиразовий чемпіон світу, восьмиразовий переможець кубка Америки, програти такому сильному супернику абсолютно не соромно, - говорить спортивний продюсер телеканалу "Інтер" Олександр Борисенко.

Виконуючий обов'язки головного тренера збірної України Юрій Калитвинцев так прокоментував поразку своїх підопічних:

- Зустріч вийшла дуже інформативною і для тренерів, і для гравців. Думаю, в усіх відбулося певне переосмислення цінностей. Я порадив хлопцям переглянути своє ставлення до справи. Добре, що ми можемо проводити поєдинки з командами такого рівня – так легше визначити, хто на що здатен. Ми отримали гіркий досвід, однак – надзвичайно важливий.

Попередні (Overnigh) дані компанії GfK-Ukraine опрацьовані за допомогою Markdata Workstation, ліцензіат – Телеканал "Інтер". Опис використаних змінних на http://www.media.gfk.ua/content/view/21/43/. Регіон дослідження: міста України з населенням більше 50 тисяч чоловік. Аналіз проводився за аудиторією: 18 років і старше. Період: 11 жовтня 2010 року.