На "Інтері" - фільм про справжнє кохання

31 січня 2004 | 14:00

"Інтер" готує аматорам "мильних опер" черговий сюрприз. Незабаром в ефірі телеканалу стартує серіал, якого ми всі дуже довго чекали - "Жінка з ароматом кави". Представниці слабкої статі вже можуть запасатися носовими хусточками, адже перегляд обіцяє дощ сліз і справжній шквал пристрастей.

"Спасибі" за картину потрібно сказати режисерові Рафаелю Гутієрасу. Він, як учень мексиканської кіношколи, зробив "довгограючий " фільм у кращих традиціях жанру. Красиві актори, закручений сюжет, інтриги, підступ... - от складові "Жінки з ароматом кави". Але в центрі історії, звичайно ж, справжнє кохання. Латиноамериканські телевізійники цього разу вирішили додати почуттю казковий відтінок і зняли мексиканський варіант Попелюшки. Ні в якому разі не подумайте, що тут зла мачуха змушує головну героїню з ранку до вечора працювати на плантаціях і не пускає на королівський бал. У цій інтерпретації популярного сюжету у дівчини "бойовий " характер, і вона зовсім випадково зустрічає прекрасного принца.

Щоб не плутати карти тим, кого зацікавила ця історія, варто коротенько розповісти про сюжет картини. Отже, головна героїня - молода, приваблива, життєрадісна Палома. Вона честолюбна, рішуча і по-дитячому наївна. Дівчина потай мріє про казкового принца, що живе в її мріях, але це зовсім не заважає їй жити звичайним, розміряним життям. Кожну вільну хвилину Палома присвячує навчанню і помітно в ньому процвітає, незважаючи на виснажливу роботу на плантаціях кавового барона дона Лоренца Санчеса. Життя героїні різко змінюється після смерті хазяїна в день, коли в маєток дона Лоренцо приїжджають спадкоємці. Один з них Дієго - онук покійного багатія. Красивий, незалежний, стриманий молодий чоловік відразу ж скоряє серце юної мрійниці, але вона ще не розуміє, що зустріла чоловіка своєї мрії. У свою чергу Дієго, котрий розчарувався у жінках і втратив надію на те, що щастя ще можна знайти, побачивши Палому, відчув народження нової, щирої любові.

Ідилія була недовгою. Справжнім іспитом для них стала розлука - Дієго повертається до Лондону, щоб отримати освіту. Вони обіцяють один одному зустрітися через рік і більше ніколи не розлучатися. Але щастю героїв заважають найнеймовірніші перешкоди. Вони мають протистояти інтригам заздрісників і претендентів на спадщину дона Лоренцо, що у своїх інтересах діють будь-якими методами. На шляху Дієго з'являється його колишня наречена, котра вирішила будь-що роздобути потенційного багатія. Але найнебезпечнішим супротивником закоханих стає Фабіан, двоюрідний брат Дієго. Брати стають справжніми суперниками, адже Фабіан готовий докласти всіх зусиль, для того, щоб стати новим "королем кави". На його шляху до мети опиняються Дієго та Палома... Тепер вони - головні жертви підступу Фабіана.

Автор ідеї серіалу - Хорхе Гайтан. У фільмі знімалися Сильвія Наварро, Сержо Босанез, Анетт Мікель, Родріго Абед, Маргарита Граліа, Сержо Бустаманте. Саме їхні обличчя на довгий час стануть рідними для тих, хто зануриться у вир пристрастей серіалу. Головне перед переглядом - приготуватися переживати, адже фільм неможливо дивитися спокійно. Особливо складно це буде для тих, хто сам іноді мріяв, колись кохав, знаходив і втрачав.

Телеканал "Інтер" не змусить довго чекати. Промайне зовсім небагато часу, і в наші будинки постукає кохання - прекрасне, стрімке, з ароматом кави...

Алекс Вихрь
"Аргументи і факти"

Залишити коментар Коментарі (1)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Спецпроекти