Телемалятко

Прийом заявок:
Набір триває
Початок навчання:
жовтень 2018 року
Термін навчання:
5 місяців

Одне з найголовніших завдань батьків - вчасно помітити талант дитини і підтримати його розвиток. Для цього фахівці "Інтершколи" і створили курс "Телемалятко", щоб розкривати потенціал творчих діток.

Дітям ні до чого довгі години сидіти за партою, засвоюючи нові навички. Ми знаємо, як викладати малюкам "дорослі" телевізійні дисципліни, перетворивши навчання в захоплюючу гру.

Заняття з акторської майстерності та сценічної мови, робота в кадрі, уроки з логопедом і психологом адаптовані до вікових особливостей дітей, тому займатися у нас можуть навіть найменші.

Діти пробують свої сили в ролі тележурналістів, ведучих, акторів, беруть участь в зйомках рекламних і музичних кліпів. А в підсумку - виявляють в собі нові таланти, в яких ніхто і не здогадувався на самому початку навчання.

Графік навчання

Заняття проводяться у будні дні: понеділок, середа з 17:00 до 19:00, а також - 1 раз у вихідні дні за індивідуальним графіком.

Як стати "Телемалятком":

Щоб подати заявку на участь у спецкурсі "Телемалятко", необхідно:

1. Заповнити анкету на сайті

2. Успішно пройти кастинг. Про кастингу час і місце проведення кастингу вам повідомлять менеджери проекту "Інтершкола".

Обирай та опановуй телевізійну професію!

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3869, #3054) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

Детские одно и двух ярусные игровые кровати от производителя
vk.com
Профессиональная Уборка офисов. Подмосковные цены! Качественно
cleaninglite.ru
Портал мастеров ремонта и отделки. Журнал о ремонте и дизайне
lourejewellery.ru

Спецпроекти