Журналіст

Прийом заявок:
Набір триває
Початок навчання:
березень 2018 року
Термін навчання:
4 місяці

Журналіст вміє не тільки знайти сенсацію, а й грамотно подати її глядачеві. Журналісти відстоюють свободу слова, їх розслідування викликають резонанс в суспільстві, їх аналіз подій відкриває очі на світ глядачам.

Ненормований графік і цілодобова "бойова готовність" не зупиняють професіоналів, коли мова йде про з'ясування достовірної інформації.

Досвідчені журналісти на лекціях "Інтершколи" розкажуть про те, як і де шукати факти і коментарі експертів, писати гострі репортажі і захоплюючі авторські програми. Їх секрети допоможуть на старті новачкам і якісно прокачають вміння працюючих журналістів.

Графік навчання

Заняття проводяться 3 рази у будні дні понеділок, середа, п’ятниця з 18:00 до 22:00, а також - 1 раз у вихідні дні за індивідуальним графіком.

Як стати учасником

Зарахування слухачів до програми "Інтершкола" відбувається на конкурсних засадах. Участь у програмі здійснюється на платній основі. Щоб подати заявку на участь у програмі необхідно:

1. Заповнити анкету на сайті

2.  Успішно пройти співбесіду.

Анкета автоматично зараховується в базу.

Про запрошення на співбесіду Вам повідомить менеджер "Інтершколи" за телефоном, вказаним у анкеті.

Обирай та опановуй телевізійну професію!

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3869, #3054) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

Заправка картриджей
lan37.ru
Оптовая продажа оцинкованных и пластиковых ведер. Низкие цены. Доставка
aliansupak.ru
Спутниковое телевидение. Спутниковый интернет и телевидение
starlinkos.net

Спецпроекти