Оператор

Прийом заявок:
Додатковий набір триває. Кількість місць обмежена
Початок навчання:
жовтень 2018 року
Термін навчання:
9 місяців

Оператор візуалізує задум всієї творчої групи. Саме його очима телеглядачі дивляться випуск ранкових новин або репортаж з місця подій.

Професіонал повинен знати, за якими критеріями вибрати місце зйомки, і як конкретизувати художнє бачення режисера. Оператор уявляє кадр ще до зйомки, потім відтворює його в реальності, і тільки тоді знімає.

Над репортажами для новин він працює за будь-якої погоди і може годинами чекати появи героя сюжету. Тому телеоператорові потрібно поєднувати в собі блискавичну реакцію і терпіння.

Хочете знати, що робить оператор для якісної картинки? Як виставляє знімальну апаратуру, декорації та освітлювальні прилади? Всім нюансам роботи оператора навчать практикуючі майстри на курсі "Інтершколи".

Графік навчання

Заняття проводяться у будні дні: вівторок, четвер з 18:00 до 22:00 та у вихідні дні: субота з 12:00 до 18:00.

Як стати учасником

Зарахування слухачів до програми "Інтершкола" відбувається на конкурсних засадах. Участь у програмі здійснюється на платній основі. Щоб подати заявку на участь у програмі необхідно:

1. Заповнити анкету на сайті

2.  Успішно пройти співбесіду.

Анкета автоматично зараховується в базу.

Про запрошення на співбесіду Вам повідомить менеджер "Інтершколи" за телефоном, вказаним у анкеті.

Обирай та опановуй телевізійну професію!

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3054, #3869) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

Спецпроекти