Сценарист-редактор

Прийом заявок:
набір триває
Початок навчання:
жовтень 2018 року
Термін навчання:
9 місяців

Сценарист - це письменник, який "показує" історію. Він візуально відображає емоції, обставини і послідовність дій героїв на екрані.

Альфред Хічкок любив повторювати, що "три головні складові частини фільму - це сценарій, сценарій і ще раз сценарій". Більшість режисерів переконані, що саме сценарій вирішує успіх картини.

Головна робота сценариста - добре розповісти історію одразу ж в картинках. Але як грамотно побудувати сюжет і драматургію в ньому? Як застрахуватися від нудних історій? Як створити героїв, яких полюбить глядач?

Відповіді на питання і поради початківцям сценаристам дають майстри професії під час навчання в "Інтершколі". А на практичних заняттях напрацьовується настільки важливе для кар'єри портфоліо і зав'язуються потрібні знайомства.

Графік навчання

Заняття проводяться у будні дні: вівторок, четвер з 18:00 до 22:00 та у вихідні дні: субота з 12:00 до 18:00.

Як стати учасником

Зарахування слухачів до програми "Інтершкола" відбувається на конкурсних засадах. Участь у програмі здійснюється на платній основі. Щоб подати заявку на участь у програмі необхідно:

1. Заповнити анкету на сайті

2.  Успішно пройти співбесіду.

Анкета автоматично зараховується в базу.

Про запрошення на співбесіду Вам повідомить менеджер "Інтершколи" за телефоном, вказаним у анкеті.

Обирай та опановуй телевізійну професію!

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3054, #3869) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

Спецпроекти