Продюсер

Прийом заявок:
Набір триває
Початок навчання:
жовтень 2018 року
Термін навчання:
9 місяців

Продюсер - це організатор і керівник медіапроектів. Людина-оркестр, який вирішує питання фінансування, пошуку персоналу і техніки, а також дистрибуції твору.

Як реалізувати творчий задум і перетворити ідею на успішний проект? Як правильно спланувати виробництво? Як розрахувати терміни і бюджет? Що таке ефективна команда і як її зібрати? Пошуком відповідей на ці питання і займається продюсер.

Для нього не буває нездійсненних завдань і проблем, які не можна розв'язати. Впевненість у власних силах - результат отриманих знань і досвіду. Магія, якій можна навчитися.

Продюсер повинен вміти оцінити професіоналізм операторів, режисерів, сценаристів проекту, тому викладачі "Інтершколи" розповідають про тонкощі виробництва, серед яких основи режисури, операторської майстерності та драматургія.

Графік навчання

Заняття проводяться у будні дні: вівторок, четвер з 18:00 до 22:00 та у вихідні дні: субота з 12:00 до 18:00.

Як стати учасником

Зарахування слухачів до програми "Інтершкола" відбувається на конкурсних засадах. Участь у програмі здійснюється на платній основі. Щоб подати заявку на участь у програмі необхідно:

1. Заповнити анкету на сайті

2.  Успішно пройти співбесіду.

Анкета автоматично зараховується в базу.

Про запрошення на співбесіду Вам повідомить менеджер "Інтершколи" за телефоном, вказаним у анкеті.

Обирай та опановуй телевізійну професію!

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3054, #3869) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

Сканеры штрих-кодов Cipher, Datalogic, Zebex. По низким ценам
microprom.ru
Продажа стройматериалов. Продажа стройматериалов и систем безопасности.
rsk-mtk.ru
Защита от угона
medvedi-shop.ru

Спецпроекти