Відеограф

Прийом заявок:
набір триває
Початок навчання:
березень 2018 року
Термін навчання:
4 місяці

Відеограф - це універсальний медіасолдат, який володіє навичками журналіста, оператора і режисера монтажу. Він конкурує з найоперативнішими знімальними групами і першим висвітлює актуальні події.

Уміння працювати в команді необхідно для успішної кар'єри в медіа. Кожен член знімальної групи докладає зусиль для отримання загального результату. Але відеограф - професія для того, хто звик розраховувати тільки на себе і хоче робити сюжет або репортаж самостійно.

Відеограф відрізняється від інших медіаспеціалістів тим, що він завжди перший на місці подій, він знімає і монтує, бере інтерв'ю і коментує. В Україні трохи людей працює в цьому напрямку, а закордонні медіа вже багато років співпрацюють з професіоналами такого роду і саме в таких "майстрів на всі руки" бачать майбутнє журналістики.

Курс "Відеограф" цікавий не тільки амбітним новачкам, але і досвідченим журналістам, що йдуть в ногу з часом.

Графік навчання

Заняття проводяться 3 рази у будні дні понеділок, середа, п’ятниця з 19:00 до 22:00 та у вихідні дні: субота з 11:00 до 18:00.

Як стати учасником

Зарахування слухачів до програми "Інтершкола" відбувається на конкурсних засадах. Участь у програмі здійснюється на платній основі. Щоб подати заявку на участь у програмі необхідно:

1. Заповнити анкету на сайті

2.  Успішно пройти співбесіду.

Анкета автоматично потрапляє до бази даних.

Запрошення на співбесіду Ви отримаєте на електронну адресу, вказану в анкеті.

Обирай та опановуй телевізійну професію!

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3869, #3054) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

Спецпроекти