Режисер

Прийом заявок:
набір триває
Початок навчання:
жовтень 2018 року
Термін навчання:
9 місяців

Режисер - керівник творчого процесу зйомок. Все, що з'являється на екрані, спочатку народилося в його уяві.

Це тільки в наївному кіно - режисер вальяжно сидить в іменному кріслі і бурчить в мегафон. На ділі ж саме він знає, що робити, щоб всі учасники знімального процесу "зіграли як по нотах".

Ще до початку зйомки режисер повинен "побачити" історію в деталях, щоб вміло скоординувати роботу групи і отримати матеріал, який після монтажу перетвориться на якісний телевізійний продукт.

Робота режисера полягає в детальному описі кадру, величини планів, світла, необхідної апаратури для досягнення належного ефекту. Навчаючись на режисера в "Інтершколі", ти дізнаєшся, як розробити всю концепцію проекту і врахувати кожен етап виробничого процесу.

Його можна назвати творчим натхненником для всієї знімальної і акторської групи.

Режисер - творча, і надзвичайно відповідальна професія, що включає в себе широкий спектр обов'язків по розробці всієї концепції проекту. Необхідно знати і врахувати всі етапи виробничого процесу.

Глядач захоплено дивиться телепередачу або фільм і навіть не уявляє, якою титанічною була робота, виконана режисером, щоб проект подобався, захоплював, справляв враження.

Графік навчання

Заняття проводяться у будні дні: вівторок, четвер з 18:00 до 22:00 та у вихідні дні: субота з 12:00 до 18:00.

Як стати учасником

Зарахування слухачів до програми "Інтершкола" відбувається на конкурсних засадах. Участь у програмі здійснюється на платній основі. Щоб подати заявку на участь у програмі необхідно:

1. Заповнити анкету на сайті

2.  Успішно пройти співбесіду.

Анкета автоматично зараховується в базу.

Про запрошення на співбесіду Вам повідомить менеджер "Інтершколи" за телефоном, вказаним у анкеті.

Обирай та опановуй телевізійну професію!

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3054, #3869) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

Рейтинг отелей и гостиниц мира. Бронирование билетов и гостиниц
vega-tlt.ru
Детский интернет магазин / В интернет магазин. Купите сейчас
amway-site.ru

Спецпроекти