"Інтершкола-2012" представляє ... Дивись, коментуй, оцінюй! Визнач найкращу дипломну роботу!

"Інтершкола-2012" представляє ... Дивись, коментуй, оцінюй! Визнач найкращу дипломну роботу!

24 травня 2012 | 17:33

1 червня слухачі медіаосвітньої програми "Інтершкола"  святкуватимуть випускний. Зараз триває останній навчальний модуль, викладачі та слухачі підбивають підсумки року. В якості дипломних робіт слухачі програми відзняли пілотні версії телепроектів. Пілоти знімали творчими групами, де були представлені всі телевізійні спеціалізації - продюсери, сценаристи, режисери, звукорежисери, оператори, журналісти. Хлопці та дівчата вчилися працювати в команді і готувати проекти  до ефіру у стислі телевізійні терміни. Цього року в дипломних роботах представлені  практично всі телевізійні жанри: реаліті-шоу, ситкоми, документальні фільми, розважальні та пізнавальні передачі, соціальні ролики, тощо. 21 травня в стінах "Інтершколи" відбувся показ та захист дипломних робіт. Викладачі вже висловили свою авторитетну думку, тепер - слово за глядачами.

Всі телепроекти випускників "Інтершколи" доступні для перегляду у відеотеці нашого сайту. Кожне відео можно оцінити, використовуючи п'ятибальну шкалу зірочок під роликом. Підтримайте своїм голосом молоді таланти.Можливо, саме такого проекту бракує в українському телеефірі! Голосування триватиме до 30 травня.

Нефертіті

Цей ситком засновано на реальних подіях... Одного разу вранці в перукарський салон середнього класу зайшла постійна клієнтка - мадам Печеневська. Цього разу їй закортілося не "як звичайно", а чогось "трендового"... Кращий працівник місяця Туся Балаболкіна, підборкувана напарницею Ізею попри свій стан "після вчорашнього", ​​наважується на небезпечний колористичний експеримент! І це лише початок дня...

Туристичний нюанс

Як відомо, в чужий монастир зі своїм статутом не ходять. Ведучі програми "Туристичний нюанс" намагаються розібратися у тонкощах звичаїв чужої країни, щоб не опинитися у незручній ситуації і не порушити правил поведінки.

Антресолі

Антресолі - це місце, де зберігаються старі, душевні, але не завжди потрібні речі. Творчий колектив познайомить Вас з "жителями" антресолі - гранованим стаканом і Дідом Морозом і Снігуронькою.

Соціальні ролики

Щохвилини кожна людина робить вибір, який раз і назавжди змінює її життя. Та бувають моменти, коли треба зробити лише один вибір - правильний.

Купи мене, Ваню

Директорові рекламної компанії від голови корпорації надійшло неформатне завдання: вивчити поведінку і дізнатися чи піддається рекламному впливу якийсь Ваня Сорокін. Щоб виконати таке дивне завдання, співробітникам компанії доводиться увійти в роль секретних агентів. А тим часом Ваня, який ні про що не підозрює, вперше по-справжньому закохується і не помічає подій, що відбуваються навколо нього, щоправда, закохується він в одну зі співробітниць тієї самої компанії. Чи зможе Ваня Сорокін та його друзі довести, що в світі, де все купується і продається, є речі, які не можна купити...

Козацького роду

16 учасників прибули до табору, щоб довести - вони козацького роду! На телебаченні мало програм, які у розважальній формі популяризують українську історію. Тож мета проекту - запровадити моду на козачину та підвищити рівень національної свідомості.

Перехрестя

Можна проводити паралелі, захоплюватися або співчувати героям фільму. Але всі ми живемо поки рухаємося до своєї мрії, обираючи свої методи та засоби.

Дізнатися за 23 хвилини

Програма-дослідження розкриває цікаві факти про можливості людини. У випуску - думки, теорії, експеримент про походження звуку, можливості людського голосу.

Товстуни

Відмінною особливістю традиційної української родини Гарбузових є надмірна вага. Оточуючі всіляко намагаються дорікнути їм у небажанні худнути. Але Гарбузови щасливі у своїй родині і всі життєві труднощі долають із гумором.

Коханий чоловік

Щасливі ті пари, в яких чоловік та жінка добре знають одне одного, без підказки можуть один одному догодити. У програмі "Коханий чоловік" хлопці самостійно підбирають вечірнє вбрання своїм обраницям. Їхнє завдання не просто вкластися у невеликий бюджет, а й влучити "в точку" з фізичними параметрами та смаковими уподобаннями своїх дівчат.

Залишити коментар Коментарі (7)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Спецпроекти