Інтершкола: Про нас

Цілі програми "Інтершкола":

  • Підвищення рівня професійної майстерності співробітників телеканалу і медіагрупи;
  • Навчання перспективної української молоді, надання можливості молодим талантам проявити себе у царині телебачення;
  • Розвиток якісно нового українського телебачення на основі кращого світового телевізійного досвіду;

Напрямки навчання:

Навчання за базовими спеціалізаціями - продюсер, режисер, сценарист, журналіст, оператор, звукорежисер - проводиться протягом дев'яти місяців - з жовтня по червень. У навчальному плані "Інтершколи" багато дисциплін та майстер-класів, які розкривають тонкощі телебачення. Учасники "Інтершколи" отримують унікальний шанс познайомитися з практичним досвідом провідних фахівців медіагрупи "Інтер", навчитися основам майстерності у метрів сучасного українського та зарубіжного ТБ. Під час навчання слухачі програми "Інтершкола" об'єднуються в творчі команди. Під керівництвом кращих фахівців медіагрупи хлопці та дівчата разом навчаються на практиці - готують спільні навчальні проекти, а в кінці навчального року подають підсумкову дипломну роботу.

Слухачі програми беруть участь у виробництві телепрограм різноманітного жанру на виробничій базі телеканалу "Інтер" і телеканалів медіагрупи. Кращих учасників програми "Інтершкола" запрошують до співпраці і зараховують до кадрового резерву медіагрупи "Інтер".

Крім основних спеціалізацій в рамках програми "Інтершкола" працюють різні спецкурси - для тих, хто хоче вивчити конкретну спеціалізацію прискорено або бажає зануритися в світ телебачення і визначитися з подальшим вибором професії. Курс "Комільфо" - так званий "гламурний" курс від "Інтершколи" навчить правилами хорошого тону, етикету, світської поведінки. "Телеведучий" - прискорений курс, де на практиці навчають як поводитися перед камерою. "Режисер монтажу" - у доступній формі навчить творчим та технічним аспектам цієї дуже потрібної на сьогоднішній день професії. "Фотокурс" - допоможе зробити кращі кадри, освоїтися з новинками фототехніки, відкрити в собі талант фотохудожника. Для маленьких глядачів і митців "Інтершкола" підготувала "Телемалятко", де в ігровій формі навчають дітей основам телевізійних професій.

Детальніше про кожного спецкурсі з спеціалізації, а також умови вступу читайте в розділі "Спеціалізації".

Форми навчання

Для учасників програми "Інтершкола" обрано оптимальні форми навчання: теоретичні занятті, майстер-класи, семінари, консультаційні модулі, практичні заняття на виробничій базі медіагрупи "Інтер".

За основними спеціалізаціями та спецкурсами заняття проводяться у вечірній час та у вихідні дні.

Після закінчення програми, учасники отримують СЕРТИФІКАТ про участь у програмі "Інтершкола". Кращі учасники програми "Інтрешкола" будуть запрошені до співробітництва та зараховані до кадрового резерву медіа – групи "ІНТЕР".


Логотип "Інтершколи"

 
Торговое оборудование на выбор. Master торговое оборудование .
ver.in.ua
Письменные переводы документов и текстов. Все языки, нотариальные переводы
nlpmsk.ru
Оборудование для автосервиса. Сеть автосервисов. Услуги автосервиса
pitstop-spb.ru

Спецпроекти