Неведрова Наталі

Неведрова Наталі

Коротка біографія

Народилася 6 квітня 1989 року в Москві.

У Наталі - журналістська освіта. З 19 років вона працює на ТБ: починала свій професійний шлях як асистент продюсера, потім працювала редактором, шеф-редактором, продюсером і в результаті - стала телеведучою. Наталі Неведрова взагалі дуже творча і різнобічна особистість: займалася танцями і спортивною гімнастикою, ліпила з глини і плела фенечки з бісеру. У 12 років отримала свій перший гонорар за роботу моделлю. Кілька разів Наталі намагалася вступити до театрального - не взяли, але це її не зупинило, тож зараз дівчина грає на театральній сцені. Крім того, пише вірші, пісні, виступає як діджей і ще - вона дружина і мама!

Наталі щиро вірить, що всі мрії збуваються. Саме так сталося у неї з шоу "Орел і решка". Вона мріяла про подорожі - і стала ведучою найпопулярнішого тревел-шоу! У серпні 2017 року Наталі Неведрова стала ведучою 15-го сезону проекту.

"Я завжди вірю в здійснення бажань і абсолютно не соромлюся багато мріяти, - зізнається дівчина. - Перед Новим роком звільнилася з роботи, набила собі татуювання єдинорога на руці і вирішила, що поїду зимувати куди-небудь на Балі з донькою і заведу блог про подорожі. У новорічну ніч загадала, щоб у мене все вийшло. А на день народження попросила подарувати мені мапу, на якій можна монеткою стирати ті країни, де ти був, - і вона стає яскраво-кольоровою. Я чекала якогось особливого випадку, щоб її відкрити. І ось він настав! Як я пройшла Кастинг в "Орел і решка"? Мені написали і попросили записати відео про улюблене місце в своєму місті. Я розповіла про підземну парковку в нашому домі. Вийшло смішно. А головне - я щиро вірила, що саме я стану ведучою. Все так і сталося! Я неймовірно рада! В людей, які працюють у шоу "Орел і решка", я закохана з першого дня нашої зустрічі, а Регіну просто обожнюю: вона мені дуже близька по духу".

Читайте також

Спецпроекти