Закрита школа

Режисер:
Олег Асадулін, Костянтин Статський
Жанр:
містичний трилер
У ролях:
Тетяна Васильєва, Антон Хабаров, Павло Прилучний, Олексій Коряков, Тетяна Космачова, Агата Муценієце, Ігор Юртаєв, Андрій Негінський, Юлія Агафонова, Ксенія Ентеліс, Прохор Дубравін, Луїза Габріела Бровіна
Рік:
2011

Про серіал

У лісі, далеко від міської метушні, є старовинна садиба, в якій живуть і вчаться дуже не схожі між собою діти: і нащадки багатих батьків, і талановиті хлопці з бідних сімей. Вони абсолютно різні, але у них є спільна риса - вони покинуті і дуже самотні.

Як і будь-які інші діти, вечорами вони розповідають один одному страшні історії. Про те, що ліс, який глухою стіною оточує їхню школу, зберігає в собі страшне зло. Говорять, у ньому водяться дивні істоти і без вісти зникають люди.  Діти сміються і жартують над цими чутками, не здогадуючись, що більшість з цих страшилок - правда. Лише коли безслідно зникає один з викладачів, учні починають власне розслідування.

Тут немає другорядних персонажів. Тут немає неважливих подій. В кожного є своя таємниця і свій особистий скелет у шафі. Вони балансують між любов'ю і ненавистю, дружбою і суперництвом, добром і злом. Не підозрюючи, що справжня небезпека підстерігає їх не в стінах школи, а в глибині лісу, де балансувати доведеться між життям і смертю.