Варенька. Випробування любові

Варенька. Випробування любові

Режисер:
Валерій Девятілов
Жанр:
мелодрама
У ролях:
Ірина Пегова, Андрій Єгоров, Вячеслав Гришечкін, Анастасія Бусигіна, Кирило Гребенщиков, Ігор Фурманюк, Раїса Рязанова, Геннадій Поварухін, Майя Полянська
Рік:
2009

Про серіал

Після численних життєвих невдач Варенька нарешті зустріла Олександра - справжнього чоловіка, за якого сміливо можна вийти заміж. Він любить свою обраницю і її дітей - Машу і Сашу - і здатний забезпечити їм безбідне життя.

Але, як відомо, завжди знайдуться ті, хто позаздрять чужому щастю і спробує його зруйнувати. Варі довелося переконатися у цьому на власному прикладі. Конкуренти її чоловіка організували ДТП, в результаті якого Олександр мало не загинув...

На цьому біди не закінчилися. Раптово приїжджає Ельвіра - сестра Олександра, яка поселяється у будинку Варі та, анітрохи не соромлячись її присутності, домагається своєї мети - отримати у спадок від вмираючого брата все, що він має, залишивши його дружину і дітей на вулиці.

Варя не знає, як пережити те, що трапилося. У неї немає можливості постояти за себе і своїх дітей, заступитися за них теж нікому. Єдине, що у Вареньки у надлишку - це справжня любов до Олександра і дітей, заради яких вона готова терпіти будь-які негаразди. Але чи винагородить її доля за це?

Спецпроекти