Поки станиця спить

Дивіться: пн - чт 19:00
Режисер:
Бата Нєдіч, Олена Циплакова
Жанр:
мелодрама
У ролях:
Зоряна Марченко, Дмитро Назаров, В'ячеслав Дробинков, Катерина Олькіна, Олександр Мохов, Артем Алєксєєв, Дмитро Арбенін, Олеся Жураківська
Рік:
2014

Про серіал

Марися, вродлива молода козачка, зростала в атмосфері шаленої любові батька - будь-який каприз, будь-яка примха Марисі одразу ж виконувалися. І ось одного разу Марися зустрічає Степана, бідного дворянина, що втік зі своєю нареченою Оленою, щоб таємно побратися. Побачивши Степана, Марися закохується в нього, і всі її думки відтепер пов'язані тільки з ним. Однак, незважаючи на всі її старання, Степан не відповідає їй взаємністю. Степан кохає Олену, яку йому доводиться видавати за свою сестру.

Щоб покращити добробут сім'ї, Олена мала вийти заміж за багатого купця Петра Колеванова, який годиться їй у батьки. Після втечі Олени Колеванов вирішує, що втратити красуню буде помилкою. Він береться насильно повернути Олену в отчий будинок і одружити на собі.

Дізнавшись таємницю закоханих, Марися шантажує Степана: якщо він відмовиться одружитися з нею, то вона розповість усім, що Степан та Олена зовсім не брат і сестра.

Читайте також