Вона не могла інакше

Вона не могла інакше

Виробництво:
ТОВ "Юнікс"
Режисер:
Олександр Єфремов
Жанр:
мелодрама
У ролях:
Ольга Фадєєва, Павло Харланчук-Южаков, Катерина Вуличенко, Сергій Астахов, Владислав Вєтров, Ганна Камєнкова
Рік:
2013

Про серіал

Вона не могла інакше - ці слова, співзвучні рядку однієї з пісень популярної радянської співачки Валентини Толкунової. На її щирих і душевних піснях виросло декілька поколінь у той час ще громадян Радянського Союзу. 

Талановита співачка Алевтина Толкачова своє сходження до великої сцени починає будучи студенткою Інституту культури. А було це у далекому 1966 році. Саме в цей час Алевтина знайомиться з керівником популярного джазового оркестру, який пізніше стане її чоловіком. Тільки особисте щастя молодої співачки, на жаль, не буде довгим - попереду на Алевтину чекає черга випробувань і зрад.

Та на цьому життя співачки не закінчується. Попереду запаморочлива кар'єра виконавиці народних пісень, популярність, нова любов, весілля з відомим журналістом-міжнародником, народження дитини, сімейне щастя. Але і воно буде недовгим.

Незабаром на Алевтину чекають спочатку непорозуміння з коханою людиною, а потім - розчарування і розлучення. Наступним випробуванням для вже відомої виконавиці стане боротьба за життя і здоров'я єдиного сина. І при цьому вона не йде зі сцени, не перестає співати і залишається народною улюбленицею. Всі знегоди Алевтина Толкачова здолає з гідністю, її близькі скажуть: "Вона не могла інакше...". А доля знову подарує їй шанс стати щасливою - кохати і бути коханою.

Спецпроекти