Вогонь кохання

Дивіться: пн - пт 18:25
Режисер:
Олег Попович
У ролях:
Олена Левкович, Михайло Хімічов, Катерина Соломатіна, Ілля Соколовський, Евеліна Бльоданс, Степан Старчиков, Ігор Воробйов

Про серіал

Світлана потрапляє до в'язниці, де вона проводить довгі три роки, через звинувачення у вбивстві батька. Відсидівши строк, Світлана не хоче повертатися у рідні місця, де всі вважають її злочинницею, тому з радістю відкликається на запрошення своєї зведеної сестри Рити переїхати до неї у невелике містечко.

Світлана мріє забути про жах, який вона пережила, і хоче почати життя по-новому. Одного разу на прогулянці дівчата знайомляться з двома молодими хлопцями - сином відомого банкіра Олегом Давидовим і його водієм Едиком. Корислива Рита швидко розуміє вигідність ситуації, і вже через годину опиняється у ліжку з Олегом.

Світлана ж залишається з Едиком гуляти лісом, і до кінця прогулянки між ними з'являються справжні почуття. Але дівчата і не підозрюють, що саме у цей день друзі дитинства Олег і Едик вирішили жартома... помінятися місцями. Тому Риті, яка впевнена, що підчепила багатого спадкоємця, насправді дістається його водій, а Світлана, сама того не відаючи, закохується у "справжнього принца".

Купить светодиодные фары - купить drl . Теннисные столы для дома и улицы.
dled.by