Зачароване кохання

Зачароване кохання

Виробництво:
ПРО-ТВ
Режисер:
Володимир Янощук, Володимир Балкашинов
У ролях:
Наталя Терехова, Інна Капінос, Любов Тихомирова, Іван Лапін, Анатолій Котеньов, Світлана Письмиченко, Дмитро Ратомський, Тетяна Колганова, Ольга Когут, Ганна Уколова
Рік:
2008

Про серіал

Глухе село, повністю відрізане від зовнішнього світу: до найближчого міста сорок кілометрів, автобуси не доходять. Сюди, дізнавшись про хворобу матері, приїжджає головна героїня - Женька. Колись їй заздрили - "змогла вирватися у велике місто", але зараз заздрість змінили кепкування: заміж дівчина не вийшла, а завагітніти встигла. Повернення Женьки співпадає з низкою дивних подій.

По-перше, про хворобу матері дівчина дізнається з телеграми, яку насправді ніхто не відправляв.

По-друге, дорогою додому до неї потрапляє загадковий пакунок. Коли Женька випадково доторкається до того, що знаходиться всередині нього, це "щось" спалахує і згоряє прямісінько у неї в руках.

До того ж, напередодні її приїзду таємничим чином зникають троє туристів-геологів з міста, які не знати нащо навідались у це Богом забуте місце.

Незабаром у селі починають відбуватися зовсім страшні речі: хворіють люди, корови дають чорне молоко, мруть кури. Селом поширюється чутки: чи не відьма Женька? Адже колись тут жили справжні чародійки, та й бабуся самої дівчини - похмура та нелюдима знахарка - також розуміється на чаклунстві. І її слова про те, що "лихо повернулось", здається, починають втілюватись у життя...

Новости всего мира. Портал города Одесса. Церковные новости
grad.ua
Карта Перми. Новости Перми и Пермского Края
gorod342.ru