Чорні кішки

Дивіться: пн - чт 22:30
Режисер:
Євген Лаврентьєв
Жанр:
драма
У ролях:
Павло Дерев'янко, Марина Коняшкіна, Ольга Ломоносова, Євген Сидіхін, Павло Трубінер, Роман Лукьянов, Олексій Комашко, Михайло Хмуров
Рік:
2013

Про серіал

1947 рік. Ростов-на-Дону. У країні, знекровленій війною, панують голод і розруха. Хліб - у буквальному розумінні на вагу золота, а вартість людського життя дорівнює нулю. Зростає кількість злочинів, з'являються бандитські угрупування, які контролюють цілі міста. Подібно до чорнимкішкам, вони з'являються непоміченими під покривом ночі, і легко йдуть з місця злочину.

Банда, що діє в Ростові, грабує продовольчий склад, залишаючи криваві сліди. Співробітник кримінального розшуку майор Єгор Драгун підозрює, що в ній діють не звичайні карні злочинці. Його підозри виправдовуються: під бандитів, заплутуючи сліди, маскуються колишні співробітники вермахту. Їх справжня мета - захоплення відомого німецького вченого, який знаходиться у таборі для військовополонених на території Ростова-на-Дону. У Німеччині вчений працював над створенням атомної бомби. Якщо вивезти його в Аргентину, куди після війни перемістилися фашистські угрупування, і дати закінчити роботу, може початися ядерна війна.

Мета Драгуна та його підручних - знайти і знешкодити злочинців. Допомога приходить, звідки не чекали - з боку справжніх карних злочинців. Об'єднавшись заради спільної мети, вони не дадуть розв'язати нову війну.