Віктор Цой. Група крові

Віктор Цой. Група крові

Рік:
2010

Про фільм

Більше двох десятків років з моменту загибелі Віктора Цоя для його шанувальників не змінили нічого: все так само збираються підлітки з гітарами біля стіни Цоя на Арбаті; на Богословському кладовищі Петербурга щодня свіжі квіти на його могилі; пісні Цоя крутять модні радіостанції. 

Чому він все ще залишається улюбленим і популярним? Хтось скаже: Цой - бунтар, борець, революціонер - а герої потрібні у всі часи... І виявиться неправим! Віктор Цой ніколи не був бунтарем, борцем і тим більше революціонером. Цой взагалі був іншим!Нам властиво ідеалізувати своїх героїв. Нам складно повірити, що вони можуть проживати і переживати ті ж події, через які день у день проходимо ми. 

Віктор Цой прожив дуже коротке життя, в якому було народження сина і сімейні негаразди, самотність і божевільна слава. Його ім'я оточили нескінченні легенди. Легенди, які ми переказуємо один одному. І не замислюємося над тим, що він міг бути зовсім іншим. Яким його знали близькі люди. Про такого, невідомого, Цоя - цей фільм.

Спецпроекти