Орел і решка. Перезавантаження

Орел і решка. Перезавантаження

Дивіться: Неділя, 15 жовтня 11:00

Едінбург

Настя Івлеева і Антон Птушкін відправляться у Едінбург - найкрасивіше місто найкрасивішої країни на півночі Великобританії! Команда проекту повернулася до Шотландії з особливою місією: довести глядачам, що Единбург - це не тільки віскі, спідниці у клітку і волинки!

"Орел і решка" відвідала місто у період фестивалів. Антон і Настя побували на двох найграндіозніших з них - наймасштабнішому фестивалі мистецтв у світі і на королівському параді військових оркестрів, що занесений у "Книгу рекордів Гіннесса".

Також у цьому випуску на телеглядачів чекає індивідуальна екскурсія до найбільш відвідуваної церкви Шотландії - таємничої Каплиці Рослін. Головна забава найміцніших шотландських чоловіків - ігри горців у містечку Брідж оф Алан. Ну і, звичайно, нереальна краса дикої шотландської природи...

Про проект

Орел і решка. Перезавантаження
Шість років тому команда проекту "Орел і решка" вперше вирушила у велику подорож найцікавішими містами нашої планети. За минулий час у них стільки всього змінилося, що творці шоу вирішили приїхати сюди знову.

Спецпроекти