Орел і решка. Перезавантаження

Орел і решка. Перезавантаження

Дивіться: Неділя, 25 червня 11:00

Амстердам

Антон Птушкін і Настя Івлеева вирушать до Амстердаму. 6 років тому це місто ошелело Жанну Бадоєву і Андрія Беднякова вільною вдачею і легальними наркотиками. Цього разу ведучі покажуть зовсім інший Амстердам -квітковийі з рожевими поні!

Настя і Антон відвідають головні весняні розваги столиці, оскільки потрапили сюди у сезон тюльпанів, - квіткові поля, виставки, королівський парк квітів Кекенхоф і ресторан з їстівними квітами.

За 6 років у Нідерландах багато що змінилося. Країну заполонили електрокари, з'явилося безліч нових розваг. Ведучі випробують найбільш екстремальні та найвищі гойдалки у Європі, розташовані на верхівці вежі "Адам торен", проїдуться на екологічному човні по каналах Амстердама і проїдуться по місту на дивовижному велосипеді. Відвідають безкоштовний концерт класичної музики у найзнаменитішому концертному залі Амстердама - "Консертгебау", дослідять найбільш інноваційний музей Європи - музей мікробів "Мікроп", а також побувають у Музеї проституції і у кварталі Червоних ліхтарів.

Про проект

Орел і решка. Перезавантаження
Шість років тому команда проекту "Орел і решка" вперше вирушила у велику подорож найцікавішими містами нашої планети. За минулий час у них стільки всього змінилося, що творці шоу вирішили приїхати сюди знову.

Спецпроекти