Україна вражає

Україна вражає

Дивіться: Субота, 22 квітня 09:30

Креативні фермери, китайський палац і весняні Карпати - у новому випуску програми "Україна вражає"!

Піднятися на півторакілометрову висоту, щоб попити високогірного чаю? Легко! Команда проекту "Україна вражає" у гонитві за враженнями здатна подолати будь-які перешкоди і взяти найнеприступніші висоти. Тим більше, що там, нагорі, - неймовірна краса весняних Карпат.

Ще один пункт призначення - найдовше українське село, околиці якого розтягнулися на 40 кілометрів - Колочава. Тутешні фермери розводять форель, бджіл і навіть... папуг! Тільки у Колочаві можна побачити більше 2 тисяч видів екзотичних балакунів і поштових голубів на звичайному фермерському подвір'ї. Не вірите? Валерія Микульська особисто познайомилася з деякими пернатими, провела у Колочаві ніч у музеї та випробувала на собі бджолотерапію. Крім того, їй довелося продегустувати карпатську форель, приготовану прямо з лускою.

На закуску в цьому випуску - подорож у справжній китайський палац... на Галичині!

Про проект

Україна вражає
Ведуча проекту Валерія Микульська разом із командою готові довести, що Україна створена для туризму! Вони заглянуть у кожен куточок нашої чудової країни і особисто переконаються в тому, що вона дійсно вражає!..

Спецпроекти