Орел і решка. Перезавантаження

Орел і решка. Перезавантаження

Дивіться: Неділя, 26 березня 11:00

Катманду

Є місця, у які хочеться повертатися знову і знову. Одне з них - давня і священна столиця Непалу - Катманду. Команда проекту "Орел і решка" була тут 5 років тому. За цей час місто дуже змінилося. У 2015 році воно пережило одну з найстрашніших трагедій у своїй історії - руйнівний землетрус.

Знімальна група тревел-шоу повернулася сюди знову, щоб дізнатися, як живе місто після катастрофи. Ведучі Антон Птушкін і Анастасія Івлеева погостюють у звичайній непальської сім'ї, познайомляться з мудрецями-відлюдниками - садху, пройдуть курс оздоровлення духу в місцевому санаторії і ритуал очищення від негативної енергії в шаманському центрі. А також побувають на святі на честь індуїстського бога Мадева Нараяна і стануть свідками старовинного непальського ритуалу йіхі - символічного одруження 10-річних дівчат з індуїстським богом Вішну.

Про проект

Орел і решка. Перезавантаження
Шість років тому команда проекту "Орел і решка" вперше вирушила у велику подорож найцікавішими містами нашої планети. За минулий час у них стільки всього змінилося, що творці шоу вирішили приїхати сюди знову.

Спецпроекти